3. Емілія-Романья: відгуки про готелі
  4. Ріміні: відгуки про готелі
Італія Ріміні Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Stresa Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже привітний персонал, зручне розташування та сервіс з наданням безкоштовних велосипедів. Смачні сніданки, комфортний чистий номер з щоденними прибиранням.. Нам все дуже сподобалось готові повернутись туди знову.“

• Esedra Hotel Оцінка за відгуками: 7,6

“Почну з того, що за таку ціну бачили і ліпше тут в Ріміні. В цілому готель потребує ремонту вже та відновлення. Персонал хороший, привітний готовий допомогти будь коли. Номера відносно чисті но лиш на 7 з 10. Номера дуже маленькі. Коридори, сходи і т.д дуже не прибрані і все в цілому потребує ремонту. Сніданки доста скромні але голодними не будете. Парковка є в дворі за 12€ за добу але насправді повно безкоштовної навколо. Окрема подяка дівчині з України на рецепшн за допомогу.“

• Hotel Acquario Оцінка за відгуками: 8,7

“Привітний персонал, смачна кухня, нереально гарний вид з вікна.“

• Hotel Montmartre Оцінка за відгуками: 8,5

“Нам дуже сподобався готель. Чудові номери, гарне розташування у місті. Прекрасний та ввічливий персонал готелю. Сніданки входять в оплату. Красно дякуємо та рекомендуємо.“

• Hotel Bikini Оцінка за відгуками: 8,1

“Маленький гарний готель. Все чисто, персонал привітний , гарні сніданки“

• Amsterdam Suite Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 8,7

“Знову повертаємось у наш улюблений готель в Ріміні , відчуваємо себе тут як вдома, просто прекрасний готель ❤️ Персонал дуже вічливий , є парковка“

30 найкращих готелів - Ріміні