3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Sinalunga – opinie o hotelu
Włochy Sinalunga Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Gospodyni była mega pomocna i miła. Udzieliła nam wielu cennych wskazówek i porad, gdzie i jak się poruszać po okolicy. Mieszkanie jest klimatyczne, urządzone ze smakiem, wszelkie udogodnienia zapewnione. Przepiękna okolica.”

• „Czystość,powitalne wino i makaron z passatą pomidorową w związku z naszym późnym przyjazdem. Ponadto wszystko zgodne z opisem.”

• „Bardzo fajna lokalizacja blisko rynku. Spokojna ulica, dzieciaki bez problemu mogły przechodzić na drugą stronę do małego parku i tam się bawić. Dwie łazienki to duży plus tego miejsca. Bardzo polecam pobyt i zarazem dziękuję właścicielce za ciepłe przyjęcie i gościnę.”

• B&B Il Pozzo Ocena: 9,4

„Świetna lokalizacja z pięknym widokiem na stare miasto Sinalunga. Kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty potrzebne do przyrzadzania posiłków. Śniadania pyszne, obfite i urozmaicone. Do kawy zawsze świeże ciasto, z reguły tarta o różnych smakach. Aurora, no cóż, świetna osoba, pomocna i uczynna, zawsze dostępna. Mama, identycznie. Pokój duży, przestronna łazienka. Bardzo czysto.”

• „Piękna miejscowość z niesamowitym klimatem, wspaniałe miejsce wypadowe jeśli chcesz zwiedzić Val d’ Orcie. Apartament ładnie urządzony, ze wszystkimi udogodnieniami , bardzo wygodne łóżka. Właścicielka miła i pomocna 😊 Chętnie tam wrócimy ☺️”

• Appartamento Irma Ocena: 9,4

„Duża przestrzeń , parking w pobliżu , duże i wygodne łóżka , pościel dobrej jakości , piękne meble i wystrój mieszkania ,miła właścicielka .”

• „Bardzo ładnie urządzony, czysty i przestronny apartament w centrum Sinalungi. Aneks kuchenny dobrze wyposażony. Z parkowaniem samochodu nie było problemu (był widoczny z okien apartamentu). W pobliżu są różne sklepy i restauracje.”

• „Bardzo dostępna gospodyni. Obiekt bardzo czysty. Faktura dostępna odrazu. Łatwy checkin. Piękne widoki.”

• Tenuta La Fratta Ocena: 8,5

„Wspaniali i pomocni właściciele, doskonale nas ugościli. Duży, komfortowy pokój. Niewątpliwa zaletą jest dostępna na miejscu restauracja z pizzeria i winiarnia.”

• „Piękny apartament, wyposażony we wszystko co potrzebne. Pięknie urządzony. Widok z balkonu zapieral dech w piersiach. Apartament położony w samym centrum małego miasteczka, wystarczyło zejść po schodach na dól i można było się napić pysznej kawki, czy zjeść coś dobrego. Byliśmy z dwulatkiem i na schodach właściciele zamontowali barierkę co było naprawdę super opcją! Serdecznie polecam !! Kontakt z Robertą był bezproblemowy, odpowiadała na wszystkie pytania :)”

15 najlepszych hoteli w mieście Sinalunga