3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Teolo – opinie o hotelu
Włochy Teolo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Obiekt znajduje się na terenie parku narodowego wzgórza euganejskie. Dzięki temu latem temperatura jest niższa i bardziej znośna. Śniadania jedliśmy na tarasie z widokiem na te wzgórza, obrośnięte winoroślami i drzewami oliwnymi. Piękne widoki. Śniadanie pyszne - szynki, sery, słodkie rogaliki. Do tego pyszna kawa, cappucino, soki i owoce z ogrodu - winogrona i figi. Stoły stoją pod drzewami oliwnymi. Bardzo romantyczne miejsce. Pokój przestronny z dużą łazienką. Wszystko czyste i sprzątane codziennie. Dostępna jest kuchnia z lodówką i kuchenką oraz czajnikiem. W lodówce zawsze stoją wina z własnej produkcji. Wieczorem wino na tarasie smakuje cudownie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Georgia chętnie z nami rozmawiała po angielsku. Dawała nam propozycje miejsc do odwiedzenia oraz praktyczne rady dotyczące podróżowania (np. gdzie jest bezpłatny parking, gdzie iść na basen, jakie zwiedzić zabytki w danym mieście). Szczerze polecam ten obiekt.”

• Ai Colli Ocena: 7,9

„Pokój przyjemny. W pokoju lodówka, łazienka z bidetem. Czysto i schludnie.”

• Aiceltis Ocena: 9,5

„Bardzo ładna okolica, cisza i spokój. Fajna baza wypadowa. Smaczne śniadania.”

• „Super! Wszystko czego potrzeba do wypoczynku. Cisza, spokój, czysto i przyjemnie. Super śniadania. Kuchnia do użytku. Miła i uprzejma gospodyni. Tutto in questa casa e' buono!”

• Ai Colli Ocena: 7,9

„Wszystko na wysokim standardzie, klimatyzacja i duża przestrzeń.”

5 najlepszych hoteli w mieście Teolo