2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Південна Голландія: відгуки про готелі
  4. Гаага: відгуки про готелі
Нідерланди Гаага Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Babylon Hotel Den Haag Оцінка за відгуками: 8,2

“В номері було все необхідно, холодильник, кавоварка, чайник, халати, навіть снеки та напої входили у вартість. Номер великий, достатньо чистий.“

• easyHotel The Hague City Centre Оцінка за відгуками: 7

“Номер оформлений в стилі корисного мінімалізму: мінімум місця, максимум зручностей. Сучасні меблі та сантехника. В холлі є кавомашина. Надзвичайно зручне місце розташування готелю.“

• Boutique Hotel De Salon Оцінка за відгуками: 8,5

“В цілому готель гарний, затишний. Зручне лішко. Чистий. Дуже вдале розташування, до центру пішки 10 хвилин, до центральної станції 25 хвилин пішки. До моря йде трамвай, їхати десь звилин 20.“

• Novotel Den Haag City Centre, fully renovated Оцінка за відгуками: 8,3

“Прекрасне місце розташування. Гараж у підвалі теж відмінний. Ми бронювали два номери, вони були поряд, що дуже зручно.“

• The Collector Оцінка за відгуками: 9,2

“Готель красиво оформлений з чудовим дизайном, привітний та комунікабельний персонал) Номер теж красивий та Грозний, мʼяка та ніжна постіль. Гарний вигляд із вікна. А особливо це неочікуваний подарунок на виході) Дуже приємно, дякуємо))) Порекомендував вас своїм трьом друзям)“

• Pink Flamingo Boutique Hostel Оцінка за відгуками: 8,4

“Прекрасне розташування у центрі міста. Сподобалось що кухня була оснащена усіма видами кухонної техніки. Буде привітній персонал, який намагався допомогти мені та забезпечити моє проживання комфортом“

• Mövenpick Hotel The Hague Оцінка за відгуками: 8,8

“Номер супер. Чисто та комфортно.“

• Best Western Hotel Den Haag Оцінка за відгуками: 7,8

“Зручне розташування, поруч зупинка 17 трамвая на якому можна доїхати до центру . Є паркінг на території готелю.“

25 найкращих готелів - Гаага