2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Overijssel – opinie o hotelach
  4. Kampen – opinie o hotelu
Holandia Kampen Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Tiny Garage Ocena: 8,6

„lokalizacja w spokojnej okolicy cisza i spokoj blisko mariny dla zaglowek”

• IJsselliefde Ocena: 7,6

„Przemiła właścicielka obiektu”

• „Bardzo ładnie, czysto piękna okolica.Polecam.”

• „Bardzo przyjazna i sympatyczna obsługa. Spokojna okolica. Nowe, czyste i komfortowe domki”

• „Ładne otoczenie budynku, obok obiektu płynie rzeczka, na zewnątrz w ogrodzie stoliki. Bardzo wygodne łóżko. Wyposażenie i wystrój raczej spartańskie, ale mnie się osobiście podobało, kuchenka i czajnik są na wyposażeniu. Nie korzystałem z Wi-Fi wiec się nie wypowiem. W obiekcie byłem 1 noc, przypadek sprawił, iż musiałem gdzieś przenocować w tamtej okolicy, więc moim celem był nocleg w normalnych warunkach i uważam, że to miejsce świetnie się do tego nadaje. Generalnie polecam!”

• Studio PolderPoort Ocena: 8,9

„Extra 👍”

• „Alles”

• „Ne bylo sniadania! Zmieniali godziny sniadania co chwila. Wygladalo na to, ze nie chca abysmy u nich zjedli sniadanie. Suzy minus za takie podejscie do klienta.”

• Tiny House Ocena: 8,2

„Szybkie bezkontaktowe zameldowanie i wymeldowanie, poprzedzone wiadomością od właściciela ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Bardzo miłe i przydatne było otrzymanie od właściciela wiadomości z rekomendacjami dotyczącymi tego co warto zobaczyć w okolicy oraz dotyczące restauracji. Miejsce parkingowe w cenie, dobrze oznakowane.”

• The Tiny Garage Ocena: 8,6

„Dobre miejsce do spania, miły gospodarz, poleca dobre knajpki.”

15 najlepszych hoteli w mieście Kampen