2. Holandsko - hodnotenia hotelov
  3. Limbursko - hodnotenia hotelov
  4. Maastricht - hodnotenia hotelov
Holandsko Maastricht Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Bastion Hotel Maastricht Centrum Priemerné hodnotenie: 7

„Hotel v centre mesta, všade blízko, izba vybavená primerane. Raňajky boli výborné, švédske stoly. Páčilo sa nám, že hotel má k dispozícii miestnosť na uloženie batožiny zdarma. Aj keď sme museli izbu uvoľniť o 11:00 a počasie vonku bolo chladné, veterné, upršané, mohli sme sedieť v hale hotela a popíjať kapučíno zdarma, ako pozornosť hotela. K dispozícii sme mali toalety a biliard, pretože náš autobus odchádzal až o 19:00.“

• Stadsherberg de Poshoorn Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie blízko centra a blízko železničnej stanice. Dobrý prístup aj z dialnice. Parkovať sa da 2 hodiny pri ubytovaní a potom v parkovacom dome neďaleko ale za cenu 14€. V okolí veľa reštaurácií čo ale spôsobuje hlučnosť vo večerných hodinách, ale dalo sa to zniesť. Prístup na izbu po prudkých schodoch. Izba dostatočná (spali sme tam traja dospelý a tretí spal na plnohodnotnej posteli). Kávovar bol na izbe (kapsulový) aj s veľkým výberom káv plus boli k dispozícií čaje. Chladnička chýbala. V blízkosti boli potraviny otvorené do 20,00.“

• Select Hotel Maastricht Priemerné hodnotenie: 7,9

„Ekologický prístup k upratovaniu - drink za neupratovanie“

• Boutique Hotel Grote Gracht Priemerné hodnotenie: 7,4

„Poloha.štýlové zariadenie.“

• Chambres D'Hotes Rekko Priemerné hodnotenie: 8,8

„Fantastický personál. Vynikajúca lokalita na okraji historickej časti mesta . Tiché prostredie. Kvalitné ubytovanie .“

• KABOOM Maastricht Priemerné hodnotenie: 7,9

„Vyborna lokalita, oproti vlakovej stanici, v podstate hned v centre mesta. Ale napriek tomu ziadny hluk.“

• easyHotel Maastricht City Centre Priemerné hodnotenie: 7,8

„Hotel bol vo veľmi dobrej lokalite, blízko do centra mesta. Posteľ bola veľmi pohodlná.“

• Hotel Pastis Priemerné hodnotenie: 8,8

„Káva v cene celý deň. Vedľa verejné parkovisko.“

• B&B Le Rêve Maastricht Priemerné hodnotenie: 8,7

„Krasne, tiche prostredie, izba velka, nechybalo nam v nej nic, cele ubutovanie bolo v krasnom style, manzelka bola nadsena. Domaci velmi mili, ustretovi, ochotni, ziadny problem s parkovanim, proste krasa. Urcite odporucame a radi sa tam vratime.“

• KABOOM Maastricht Priemerné hodnotenie: 7,9

„Lokalita hotela je pri vlakovej stanici a v blízkosti cesty ale aj napriek tomu je to veľmi tiché a v izbách nič nepočuť. Izby sú futuristické, sviežo zariadené, priestranné. Čistota. Pozornosť na izbách. Milý dopis od personálu. Dorozumiete sa aj lámavou angličtinou. SUPER, Boli sme ubytovaní už druhý krát a zostaneme verní.“

Maastricht: 25 najlepších hotelov