2. Filipiny – opinie o hotelach
  3. Visayas – opinie o hotelach
  4. Cebu – opinie o hotelu
Filipiny Cebu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja hotelu względem atrakcji miasta bardzo dobra. Jako goście hotelu byliśmy zaopiekowani jak należy. Polecam.”

• „Sprawne zameldowanie .Śniadania urozmaicone, ale głównie azjatyckie. Pokój cichy i czysty. Klimatyzacja sprawna. Łazienka bez zarzutu. Fajny widok z basenu na 19 piętrze.”

• Maayo Hotel Ocena: 8,7

„Hotel OK. Ale sprawdzanie po opuszczeniu pokoju , czy klient niczego nie uszkodził bo mu wlepią karę to chyba na Filipinach nagminne działanie bo spotkałem się z taką sytuacją podczas pobytu tutaj dwa razy. Po prostu nie wypuszczą cię z hotelu jak ktoś nie sprawdzi czy w pozostawionym pokoju wszystko jest w należytym porządku. Jeśli spieszysz się gdzieś np. na lotnisko to zarezerwuj sobie kolejne 10 min czasu. Hotel Maayo zaczyna się dopiero od 7 piętra 15 kondygnacyjnego wieżowca. Do centrum taksówką jest 30 min drogi. Korki w mieście okrutne.”

• Cebu Hilltop Hotel Ocena: 7,6

„Super miejsce, spokojne i bardzo przyjemny oraz pomocny personel. Gdybym poleciała tam raz jeszcze to wrócę do tego hotelu. Wymiana ręczników, woda ciepła, zimna, szklanki,sztućce i talerzyki na życzenie. Klimatyzacja w pokojach dookoła sklepiki gdzie można kupić jedzenie.”

• „Lokalizacja”

• „Niska cena, dobry stosunek ceny do jakości”

• „Nie ma co narzekac,cenowo dobrze ,na 2 dni nic wiecej nie trzeba,w poblizu sa jadalnie -Bary mozna dobrze zjesc.”

• „Czystosc”

• „Hotel byl ok.”

• „Ładny czysty standard europejski”

30 najlepszych hoteli w mieście Cebu