2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Brenner Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Mondschein Ocena: 4

„Lokalizacja obiektu nie jest zła, problemem jest parking na którym brakuje miejsc przy dużym obłożeniu gości. Podobnie sytuacja wygląda z restauracją hotelową, gdzie nie udało nam się zjeść kolacji, ponieważ brakowało miejsc.”

• Hotel Rosskopf Ocena: 6

„Dobra lokalizacja, bardzo fajne miasteczko, dobry punkt na odpoczynek na trasie do Włoch”

• Gasthof Moarwirt Ocena: 10

„Bardzo dobre śniadanie w cenie, dobry dojazd z autostrady, bardzo miła obsługa, restauracja z pyszną kuchnią na miejscu, ładna miejscowość, parking naprzeciw budynku. Idealne miejsce na przystanek w drodze i nie tylko.”

• „obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadanie super .Piesek przyjęty, nie tylko przez personel, ale i przez gości wspaniale. Mając w perspektywie drugi pobyt w tym hotelu w drodze do domu już się cieszę, że wybrałem ten właśnie hotel.”

• Hotel Bergkristall Ocena: 10

„Bardzo miła i fachowa obsługa. Czyste i ładne pokoje. Smaczne jedzenie.”

• Hotel Sonnenheim Ocena: 10

„Położenie, obsługa”

• „Sposób rejestracji jest dobry ,ale płatność tylko kartą, czyli zniewolenie całkowite”

• JUFA Hotel Wipptal Ocena: 10

„Super miejsce na trasie do Włoch. Blisko autostrady. Czysto,śniadanie smaczne. Restauracja na miejscu .”

• Maria Waldrast Ocena: 10

„Piękna lokalizacja”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 10

„Mimo, że to był tylko jeden nocleg, bardzo odpoczęliśmy po długiej wycieczce (Polska- Korsyka - Sardynia - Polska). Strefa SPA i śniadanie wyśmienite.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Brenner