2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u državi ITA
Euganean Hills Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Agriturismo Alto Venda Ocena gostiju: 9

„Dobili smo upravo ono što smo I očekivali. Smeštaj u brdu, sa prelepim pogledom i odličnim restoranom u kom smo doručkovali i večerali. Doručak je bio uključen u cenu i bio je sasvim pristojan obzirom da smo bili van sezone. Večera u restoranu u sklopu objekta je bila fantastična i po krajnje povoljnim cenama. Sve proizvode porodica sama priprema, ali bukvalno od uzgoja svinja, krava, zečeva pa da spremanja preukusnog steka i 20ak drugih jela. Domaćini prave i svoje vino, kao i maslinovo ulje i sve je bilo odlično. Veliki pozdrav za glavnog kuvara - inače iz Pule. Sam smeštaj nije bio kao u hotelu sa 4* ili 5*. Ali je bio sasvim pristojan. I mi nemamo neke velike zamerke jer smo upravo ovo i očekivali da dobijemo i stvarno nam se dopalo. Ako opet budemo u prolazu, vrlo rado ćemo opet posetiti ovaj smeštaj.”

• Villa Cicogna Ocena gostiju: 9

„Kuća je kao muzej. Prelepo”

• Appartamento Vacanze Euganea Ocena gostiju: 10

„U apartmanu ima i više od onoga što bilo ko može da zamisli da će zateći. Dočekao nas je pun frižider sokova, vode, voćnog jogurta, na stolu su bili kroasani sa raznim punjenjem, dzemići i flaša vina. Malo je reći da smo bili oduševljeni dobrodošlicom.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Euganean Hills

na osnovu 5 610 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu