2. ES - komentarji o hotelih
  3. ES - komentarji o hotelih
Costa del Sol Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Ciste sobe. Marta M je bila izjemna. Cista 10ka. Zajtrk je bil odlicen. Pestra izbira.”

• “Zajtrk je bil zelo pester glede raznovrstnosti hrane, vendar ga drugo jutro nisva mogla koristit, ker sva imela let že ob 6 uri zjutraj. Dogovorit pa se ni bilo možno za kakšen launch paket.”

• “Zelo ustrežljivo osebje. Vse je potekalo gladko in kot smo se dogovorili. Brezplačen prevoz do letališča, ogrevan bazen, velika soba, prijeten bar in zunanja ureditev hotela. Omogočili so nam tudi otroško posteljico. Znova bi se odločili za bivanje v tem hotelu.”

• Hotel Don Paco Ocena: 9

“Cistoca”

• “Prijazno osebje, primeren zajtrk in lokacija v cenzru mesta.”

• Carlos V Malaga Ocena: 8

“Izjemna lokacija! V središču vseh znamenitosti. Super prijazno osebje.”

• Hotel Eliseos Ocena: 8

“OK”

• Exe Málaga Museos Ocena: 10

“Odlična lokacija 👌 osebje zelo prijazno, sobe so prostorne in zelo čiste, zajtrk okusen in raznolik. Tudi povezave do letališča so zelo ugodne - avtobus vozi na pol ure, 24 ur na dan, cena 4€.”

• “Zelo čisto, urejeno, prijazno osebje, ustrežljivi na vsakem koraku... Skratka priporočam - odlično izhodišče za izlete kot tudi ogled mesta Malaga.”

• “Najbolj mi je bilo všeč njihovo ekološko razmišljanje, saj v celem hotelu ni bilo nepotrebne plastične embalaže. Izredno mi je bila udobna postelja. Zajtrk je bil dober, vendar je bil enoličen, je pa v bližini veliko gostilen, ki ponujajo zajtrke.”

Najboljših 30 hotelov - Costa del Sol

na podlagi 748.562 mnenj gostov na Booking.com