2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Dalarna – opinie o hotelach
Dalarna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Smaczne śniadanie w ilości nieprzesadzonej. Każdy znajdzie coś co mu odpowiada. Dostęp do kawy i herbaty przez całą dobę na plus. Przytulnie urządzony, klimatyczny. Miła i pomocna obsluga.”

• Sporthotellet Idre Ocena: 10

„Przede wszystkim wlasciciele... najsympatyczniejsi na swiecie:) Wygodny hotel z rewelacyjna obsluga w przystepnej cenie. Pyszne sniadania, wygodne lozka, blisko do wyciagow Idre fjälet, skad mozna szusowac na super przygotowanych stokach. Duzy plus za gofry i napoje w godz. 14-20, (swietny pomysl).! Super sauna. Dziekujemy i na pewno wrocimy :)”

• „Lokalizacja a jednocześnie cicho. Hotel po remoncie. Bardzo ładne foyer i restauracja.”

• „Miła obsługa, dbanie o szczegóły pomoc obsługi w barierach językowych.”

• „Prostota, i udogodnienia pod klienta. Jeden telefon i wszystko zalatwione”

• „Bardzo dobre śniadania, a wieczorem jest bufet.”

• Hotel Falun Ocena: 10

„Wielka przestrzeń w pokoju”

• Sporthotellet Idre Ocena: 10

„Śniadania bardzo dobre, był duży wybór, bardzo smaczna kawa, elektryczna patelnia do naleśników,w piwnicy znajduje się suszarka do butów narciarskich.Pracownicy recepcji są bardzo mili i pomocni, widać ich profesjonalizm, Marija i Mikael to przemili ludzie, z którymi można rozmawiać godzinami.”

• „W ocenach wyszła mi laurka, ale w sumie to nie mam się do czego przyczepić! Bardzo udany pobyt i polecam ten hotel.”

• Malungs Camping Ocena: 9

„Bezobslugowy i prostu check-in oraz dobre wyposazenie domku.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dalarna