2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Дренте: відгуки про готелі
Дренте Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Van der Valk Hotel Assen Оцінка за відгуками: 9

“На високому рівні обслуговування, чистота та інтер'єр. Створено гарну святкову атмосферу. Дякуємо за створені комфортні умови.“

• Summio Waterpark De Bloemert Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце розташування! Гарна природа,спів птахів,чудове місце для відпочинку після роботи,тихо та затишно!!!👍👍👍“

• City Hotel de Jonge Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарне розташування, в центрі містечка Ассен, все в кроковій доступності. Непогані сніданки. Дуже ввічливий персонал. Від вокзалу 10 хвилин повільним кроком.“

• Fletcher Hotel-Restaurant Langewold Оцінка за відгуками: 10

“Розмір кімнати просто чудовий, балкончик такий гарний, затишно посидіти з кавою. Ванна , окремо душ. Роздільний туалет.“

• Hotel ten Cate Emmen Оцінка за відгуками: 10

“Прийшов не на той вхід,двері були зачинені,охоронець відкрив двері і сказав,що можеш пройти тут без питань,провів,показав куди йти до номеру.“

• Van der Valk Hotel Assen Оцінка за відгуками: 9

“Зупинялися вже втретє, відчувається, що з останнього нашого візиту готель зазнав реновації чи може нам повезло з номером. Дуже просторі номера. Є кавовий сет, чайник, фен, холодильник. В нас був чудовий вихід на терасу на першому поверсі. Смачні сніданки. Якщо ранній виїзд, зроблять торбинку з собою. Праски в прасувальних кімнатах на поверсі. Розташований трохи поодаль міста.“

• Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Coevorden Оцінка за відгуками: 10

“Місце, розташування біля водойми.“