2. Η.Α.Ε. κριτικές ξενοδοχείων
  3. Εμιράτο του Ντουμπάι κριτικές ξενοδοχείων
Εμιράτο του Ντουμπάι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Swissôtel Al Murooj Dubai Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το προσωπικό και η τοποθεσία.»

• URBAN Al Khoory Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το design και οι χωροι του ηταν ομορφοι χωροι με ωραια αισθητικη»

• Al Khoory Courtyard Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το προσωπικό ήταν ευγενεστατο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει και να βοηθήσει σε οποιοδήποτε πρόβλημα.»

• Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαρό, δίπλα στη στάση των λεωφορείων και metro, δίπλα σε mall και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό! Είχε και καλή τιμή όποτε εύκολη επιλογή!»

• Rove Downtown Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο rove στην καρδιά του Ντουμπάι! Καθημερινή καθαριότητα και ευγενικό προσωπικό.πολυ καλό πρωινό .Η κινέζα που έκλεινε τις δραστηριότητες μας ευγενική και χαμογελαστή πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Η εμπειρία μας από το ξενοδοχείο μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Θα ξανά επιστρέφαμε φυσικά.»

• The Heritage Hotel, Autograph Collection Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία ήταν ιδανική, κεντρικό σημείο απέναντι από το μωλ. Το δωμάτιο άνετο, χωρίς πόρτα στο μπάνιο. Το προσωπικό πρόθυμο μεν αλλά για να γίνει αυτό που ζητούσες έπρεπε να το πεις τρεις φορές. Τα παιδιά στη ρεσεψιόν πολύ ευγενικά (πολύ γλυκιά η Sheemat, αν θυμάμαι σωστά το όνομα).»

• The First Collection Waterfront Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραία τοποθεσία, άνετα δωμάτια, καθαρά. Ωραίο πρωινό, με ποικιλία.»

• Paramount Hotel Midtown Βαθμολογία σχολίων: 10

«Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Paramount Hotel Midtown για την απίστευτη εμπειρία που μας χάρισε στην πρώτη μας επίσκεψη στο Ντουμπάι. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην ευγενική Joy στη ρεσεψιόν, που αναβάθμισε το δωμάτιό μας σε σουίτα για την καλύτερη εμπειρία μας, προσφέροντάς μας θέα στο Burj Khalifa από το μπαλκόνι μας. Το πρωινό ήταν τεράστιο, με διαφορετικές επιλογές κάθε μέρα, η πισίνα υπέροχη και η θέα μαγική, βλέποντας όλο το Ντουμπάι. Ευχαριστούμε επίσης την Christina, που με προθυμία κάλεσε σε ένα εστιατόριο για να μας εξασφαλίσει κράτηση. Ασχολήθηκε αρκετή ώρα για να κάνει το καλύτερο deal, ενημερώνοντας το μαγαζί για τα γενέθλιά της γυναίκας μου. Έτσι, είχαμε μια ακόμη εκπληκτική εμπειρία και την ευχαριστούμε πολύ για αυτό! Ξέρουμε ήδη που θα μείνουμε την επόμενη φορά που θα επισκεφτούμε το Ντουμπάι!»

• The First Collection Business Bay Βαθμολογία σχολίων: 10

«Value for money»

• Gateway Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν σε παρά πολύ καλή τιμή και άψογο μέσα!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Εμιράτο του Ντουμπάι

βάσει 1.695.860 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com