2. Η.Α.Ε. κριτικές ξενοδοχείων
Εμιράτο του Ντουμπάι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Golden Tulip Media Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«All»

• Days Hotel By Wyndham Dubai Deira Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο ωραίο,όλα ήταν πολύ καλά,το wifi τέλειο και πάρα πολύ γρήγορο,το προσωπικό πάντα με χαμόγελο και προθυμο»

• Paramount Hotel Midtown Βαθμολογία σχολίων: 10

«They upgraded our room to suite for free! Καθαριοτητα, τεραστιοι χωροι, ευγενικο προσωπικο, πολυ ομορφη διακοσμηση»

• Canal Central Hotel Business Bay Βαθμολογία σχολίων: 10

«η εμπειρία μου ήταν εξαιρετική. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, με προσοχή στη λεπτομέρεια και όλα όσα χρειαζόμασταν για μια άνετη διαμονή. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν εξαιρετικά ευγενικό και εξυπηρετικό, πάντα πρόθυμο να βοηθήσει με οτιδήποτε χρειαστήκαμε. Το πρωινό ήταν πλούσιο και γευστικό, προσφέροντας μια μεγάλη ποικιλία επιλογών για όλα τα γούστα. Οι χώροι του ξενοδοχείου ήταν όμορφα διακοσμημένοι και πολύ ευχάριστοι, συμβάλλοντας στην αίσθηση χαλάρωσης και άνεσης κατά τη διάρκεια της διαμονής μας. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ήταν ιδανική, στο κέντρο της πόλης, προσφέροντας εύκολη πρόσβαση σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος. Παρά τη κεντρική του θέση, το περιβάλλον ήταν ήσυχο και πολύ ευχάριστο, επιτρέποντας μας να απολαύσουμε την ηρεμία μας. Ένα από τα highlights της διαμονής μας ήταν η υπέροχη πισίνα με θέα το κανάλι αλλά και το burj Halifa. Η θέα ήταν μαγευτική και η πισίνα παρείχε μια ιδανική ευκαιρία για χαλάρωση και αναζωογόνηση, προσφέροντας μια μοναδική εμπειρία. Συνολικά, η εμπειρία μας στο ξενοδοχείο αυτό ήταν άριστη και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον επιθυμεί μια πολυτελή και άνετη διαμονή με τη δυνατότητα να απολαύσει την υπέροχη θέα του καναλιού από την πισίνα.»

• «Όλα ήταν πραγματικά άψογα. Καθαρότητα, σεβασμός στις ώρες ησυχίας, τα παιδιά στην ρεσεψιόν ήταν ευγενικά και εξυπηρετικα. Δίπλα στον Burj Khalifa»

• IntercityHotel Dubai Jaddaf Waterfront Βαθμολογία σχολίων: 9

«Είναι πόλη τίμιο ξενοδοχείο δεν του λυπεί τπτ πλούσιο πολύ καλό πρωινό! Έχει τα πάντα»

• Atlantis, The Palm Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό ξενοδοχείο, εξαιρετικό το προσωπικό. Εαν υπήρχαν 10 αστέρια θ το βαθμολογούσα με τόσα και ακόμη περισσότερα . Όλοι φιλόξενοι και πολύ εξυπηρετικοί, απο την καθαριότητα, το service στο πρωινό καθώς και όλες τις παροχές. Εξαιρετικός και ο Sameh Hamza που μας «ταξίδεψε» στο Abu Dhabi! Συγχαρητήρια σε όλους ❤️»

• Holiday Inn Express Dubai Safa Park, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 5

«Πολύ ωραίο πρωινό»

• The Canvas Dubai - MGallery Hotel Collection Βαθμολογία σχολίων: 6

«Μείναμε για δύο βραδιές, το κρεβάτι ήταν μεγάλο άνετο, μεγάλο το δωμάτιο. Εμείς τυχαμε σε δωμάτιο που πέρα από την μπανιέρα, είχε και ντουζιέρα, αλλά φιλικό μας ζευγάρι, έτυχε σε δωμάτιο που είχε μόνο την μπανιέρα. Η πισίνα οκ έως αδιάφορη. Τα λεφτά που δώσαμε για 2 βράδια δεν τα κλάψαμε, αλλά σίγουρα αν δίναμε περισσότερα, θα τα κλαιγαμε.»

• The Tower Plaza Hotel Dubai Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία εξαιρετική. Στο κεντρο τα παντα διπλα»