2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Dubai Emirate – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Dubai Emirate Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, bardzo duży apartament. Wygodne łóżka. Do dyspozycji były 3 sypialnie, salon, kuchnia i 5 łazienek (3 przy każdej sypialni)”

• „Bardzo miły personel, bardzo przestronny apartament w świetnej lokalizacji, wszystko zgodne z opisem Polecam!🙂”

• „Lokalizacja Śniadania”

• „Wspaniała lokalizacja - blisko do plaży JBR, przystanku tramwajowego i autobusowego oraz cudowny widok z balkonu na Marinę i pływające po niej statki. Bardzo fajny basen i jacuzzi wraz z placem zabaw na 2 piętrze z podgrzewaną wodą. Niezła siłownia na 49 piętrze ze wspaniałym widokiem i wystarczającym sprzętem. W sypialni bardzo duże i wygodne łóżko. Dużym plusem był również bardzo dobry kontakt z osobą zarządzającą apartamentem. Podsumowując możemy polecić apartament z czego dla rodziny z dzieckiem takiej jak nasza. Tuż przy wyjściu z budynku na Marinę dostępny duży plac zabaw oraz siłownia plenerowa. Blisko do restauracji oraz sklepu. Jeśli operator mieszkania zadba o jego czystość z pewnością można śmiało wynajmować go by cieszyć sie z widoku na marinę oraz bliskości plaży.”

• „Czystość, położenie blisko centrum miasta,”

• „Bez problemu zameldowaliśmy się wcześniej, dostaliśmy większy pokój niż zarezerwowałam, w hotelu jest bardzo czysto, unosi się piękny zapach, bardzo duży wybór na śniadaniu, same pyszności, basen był cudowny, po południu/wieczorem jest w cieniu, co daje możliwość odpoczynku od wysokich temperatur. Nie jest zatłoczony. Parking dostępny, dwa kroki od hotelu jest sklep, polecam na drobne zakupy. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, dba o to by nic nie brakowało. Polecam ☺️♥️”

• „Nic, żeby ten hotel jeszcze w ogóle istniał, zapłaciłam 440 zł a spaliśmy na lotnisku bo ten hotel nie istniał, półtorej godziny szukaliśmy tego punktu oraz pytaliśmy pobliskich hoteli, restauracji i otrzymaliśmy odpowiedź że oni nie wiedzą gdzie to, adres nie był kompletnie uzupełniony, prosiłabym o zwrot pieniędzy.”

• „Położenie i widok z okna- cudowny”

• „Lokalizacja i widok na milion Pani właściciela bardzo miła osoba ,mega się spodobało nam ,bardzo dobra lokalizacja I ogólnie to polecam od całego serca”

• „Bardzo dobry standard. Wspaniały widok z dużego tarasu. Dobra lokalizacja.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Dubai Emirate

na podstawie 385 208 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com