2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre case de vacanță în Emiratul Dubai
Emiratul Dubai Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Sonder Business Bay Scor din comentarii: 2

„Mi-a plăcut ca era aproape de centru și ne puteam Deplasa pe jos, era f curat, și camera mare!”

• „Superb, gazda primitoare, mobilat modern, complet utilat, piscina, sala de fitness, personalul foarte amabil, te ajuta în orice problema, market în apropiere, stație de tramvai, zona foarte bună Recomand”

• „Totul a fost la superlativ, personal de nota 10, am ajuns seara la ora 10 si am rezolvat imediat cu check in-ul, upgrade gratuit de la apartament cu 2 dormitoare la apartament cu 4 dormitoare, 5 bai, living si bucatarie complet utiliate cu absolut tot ce este nevoie, hotelul este pus foarte aproape de plaja publica (asta este un mare plus) foarte aproape de promenada Dubai Marina, am avut view atat spre plaja cat si spre Dubai Marina, personalul de la receptie ne-a acceptat si un check out cu 3 ore mai tarziu pentru ca zborul noastru era seara asa ca recomand acest hotel in care personalul lucreaza cu profesionalism si curatenia se face in fiecare zi exemplar. Multumim pentru un sejur minunat!”

• „Locatia”

• „Locația”

• Millennium Atria Business Bay Scor din comentarii: 10

„Absolut tot! Un apartament foarte spatios, dotat cu tot ceea ce trebuie ! Se face curatenie zilnic, se schimba prosoapele zilnic, lenjeria o data la doua zile! Personalul foarte amabil si gata sa te ajute orice ai nevoie, multumim Aanchal si celor de la curatenie😊! De asemenea am avut o priveliste superba din balcon si din camera catre burj al arab si catre oras! Piscina absolut minunata, proveliste superba la burj khalifa! Raport calitate pret exceptional! Recomand cu incredere !”

• Radiance Premium Suites Scor din comentarii: 10

„A fost conform așteptărilor.”

• „O cazare de nota 10, locatie perfecta, statie de metrou in fata hotelului, sala de sport, piscina, spa. Restaurante si magazine in zona hotelului. Data viitoare cu siguranta ne vom caza tot aici. Micul dejun a fost delicios, am mancat cele mai bune pancakes. Multumim angajatilor Ibrahim, Dilan,Madara, Saidur ca au facut tot posibilul ca sederea noastra sa fie minunata.”

• „Locație excelentă peste drum de Dubai Mall , loc de parcare inclus, multe magazine lângă cazare, chicineta cu tot ce ai nevoie pentru a-ți pregătiți mesele”

• City Premiere Hotel Apartments - Dubai Scor din comentarii: 10

„Totul este la superlativ! Felicitări!”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Emiratul Dubai

pe baza a 384.893 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com