Expo 2015 Milan Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Aurora Оцінка за відгуками: 5

“Гарне розташування, близько до центру“

• Amedia Milan, Trademark Collection by Wyndham Оцінка за відгуками: 6

“Розташування хороше якщо правильно оцінити що потрібно. 10 хвилин до метро + 20 на метро і ви на Дуома. Район безпечний“

• Hotel Bernina Оцінка за відгуками: 9

“Чисто Близько до вокзалу, Гарні сніданки , дуже смачно. Є все необхідне в кімнаті . Поруч ресторани та кафе . Метро в пішій доступності .“

• Hotel Vintage Milano Centrale Оцінка за відгуками: 10

“Дуже ввічливий персонал. О 10.00 ранку був час виселення, нам дозволили залишити наші валізи до 16.00 годині у готелю, що було дуже зручно. Великий чистий номер, але було шумно з вулиці“

• Hotel Stradivari Оцінка за відгуками: 9

“Місцерозташування“

• Hotel Soperga Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування поруч з залізничним вокзалом, дуже чисто“

• Starhotels Business Palace Оцінка за відгуками: 6

“Сподобалось місце розташування. Чисто. Дуже зручне ліжко.“

• Radisson Blu Hotel Milan Оцінка за відгуками: 10

“Ми любимо відпочивати в готелях мережі Редісон, але у цьому готелі в Мілані були вперше. Готель перевершив наші очікування: при заселенні нам дали кращий і більший номер, ніж ми бронювали, дуже смачні і різноманітні сніданки (фреші, класні фрукти (полуниця, абрикоси, лохина, банани ін), червона риба, меню а-ля карт), хоча далеко від центру, але швидко доїхати 12 трамваєм, в готелі дуже хороший ресторан, ми майже завжди там вечеряли, на рецепції - привітний персонал, допомагали нам в усіх питаннях, за що їм велике спасибі!“

• Canova Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний готель! Ліжко, подушки і постіль - це кайф! Шкода, що ми мусили їхати вночі і не змогли насолодитись комфортом в повній мірі. Номер просторий. Все в номері сучасне, нове, чисте і комфортне. За 3 хвилини від жд вокзалу. В номері є холодильник з безкоштовною водичкою, чайник, чашки, чай, кава, цукор. В ванній є просторий душ, в душі хороший напор води, біде, велике дзеркало, гель для душу, шапочки для душу. Ліжко двоспальне, величезне. Хороше освітлення, його багато і різного плюс підсвітки. Є розетки біля ліжка. Величезне дзеркало у повний зріст. Автоматичні ролети на вікнах і сітка від комарів. Сніданок не пробували, бо поїхали вночі. Поряд з готелем супермаркет Пенні і багато різних кафе. Дуже привітний персонал, запропонували в дорогу водичку і викликати таксі.“

• HOTEL BISSI Оцінка за відгуками: 9

“Співвідношення ціна та якість. Гарне розташування. В кімнаті можна було спокійно відпочити після прогулянок. Чистота була на достойному рівні. Готель відкритий цілодобово.“

30 найкращих готелів в регіоні Expo 2015 Milan