2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Фрісланд: відгуки про готелі
Фрісланд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel 't Anker Оцінка за відгуками: 7

“Розташування“

• Fletcher Hotel Paleis Stadhouderlijk Hof Оцінка за відгуками: 6

“Місце розташування“

• WestCord WTC Hotel Leeuwarden Оцінка за відгуками: 10

“Мені сподобався великий номер з великим ліжком. Ще була додаткова послуга, пляшка просеко та номер був прикрашени пелюстками. Дружині дуже сподобалося. Гарний сніданок. На останньому поверсі є ресторан з панарамою на місто. Леуварден дуже гарне місто. Ми планували провести у ньому два дні, але в вечері першого забронювали готель ще на добу.“

• “Кошти зняли ... пише заселення до 23.00 Ми приїхали 21.20 чекали 30хв. Ніхто не відкрив Кошти не повернули. Це дуже поганий і готель і персонал якщо нікого немає на робочому місці.“

• Hotel en Restaurant de Stripe Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось. Привітний персонал, смачний сніданок, затишне місце“

• Alibi Hostel Leeuwarden Оцінка за відгуками: 10

“дуже атмосферне і круте місце, привітний персонал, чистенько та акуратно“

• blokhut us Mem Оцінка за відгуками: 9

“Спокій, тиша, затишок... Це було нашою метою і тому ми дуже задоволені. Відновлення у спілкуванні з природою. Є теплий душ і чистий туалет, але потрібно бути готовими, що це не в номері. На території своя пекарня, можливість розрахуватися картою. Щиро дякуємо за гостинність! До наступного разу 🍀“

• Parkhotel Tjaarda Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, привітний персонал, чисто і є всі зручності.“

• Sweet home Оцінка за відгуками: 10

“Маленький рай тут е все для комфортного відпочинку Із великим зодоволенням ми приїхали би сюди іще не один раз але вже на довший термін.Поруч величезне озеро,чудова рибалка.“

30 найкращих готелів в регіоні Фрісланд