2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Gavleborg – opinie o hotelach
Gavleborg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pyszne jedzenie, pomocna i przesympatyczna obsługa.”

• „Z zewnątrz hotel dość niepozorny ale w środku bardzo ładnie urządzony. Duży bezplatny parking na zewnątrz to dodatkowy atut. Śniadanie świeże i smaczne. Polecam”

• „Blisko trasy”

• Strandpiren Hotell Ocena: 10

„Byliśmy tam zimą piekne miejsce cisza spokój i dużo śniegu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo smaczne śniadania. Serdecznie polecam”

• Strandpiren Hotell Ocena: 10

„Wygodne łózko oraz super jedzenie . Duży parking”

• „Bardzo stylowe wnętrze. Bardzo dobre posiłki, świetna obsługa. Bardzo dobra lokalizacja - blisko dworca kolejowego.”

• „Bardzo miły personel ,korzystaliśmy z sauny u basenu.Bardzo nam się podobało,wszystko dobrze rozplanowane .”

• „Dobra izolacja akustyczna, cisza.”

• „Miła obsługa”

• „Bardzo dobra opcja dla podróżnych jadących dalej.na północ Szwecji. Blisko sklep, stacja benzynowa, zjazd i wyjazd na drogę E4. Obsługa bardzo przyjazna, miła. Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie bez zbędnych formalności. Bardzo dobre śniadanie. Każda opcja żywieniowa znajdzie coś dla siebie i głodny nikt nie wychodzi. W pokoju zestaw: czajnik, herbatą, kawa, 2 x kubek. Parking pod hotelem bezpłatny. Zawsze jest miejsce, więc z parkowaniem nie ma żadnych problemów.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gavleborg