2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Gotland – opinie o hotelach
Gotland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, bardzo ciekawa i urokliwa okolica, pokoje wyposażone we wszystko co trzeba. Kuchnia wyposażona w sprzęty potrzebne do gotowania (nie tylko w te podstawowe, więc duży plus).”

• Visby Fängelse Ocena: 5

„Wystrój, klimat, położenie blisko promu”

• „doskonałe”

• Donners Hotell Ocena: 10

„świetne śniadanie”

• „Położenie, tuż przy ogrodzie botanicznym (przepiękny) i morzu.”

• NOVI Resort Ocena: 9

„Widok na morze. Apartament duży i świetnie wyposażony.”

• Visby Fängelse Ocena: 9

„Hostel to dawne więzienie w ścisłym Starym Mieście tuż obok terminala portowego, bardzo dobre położenie, świetny klimat”

• „Super śniadanie. Bardzo duży wybór produktów. Kameralny basen. Restauracja z jej wystrojem.”

• „Bardzo lubię klimat tego hotelu.”

• „Hostel umiejscowiony w lesie, dlatego jest fajna i przyjemna cisza. Niedaleko znajduje się centrum handlowe ze sklepami spożywczymy oraz dla lubiących McDonald's. Przy centrum również przystanek autobusowy, z którego odjeżdzają autobusy do centrum miasta (można też iśc na nogach, około 30 minut). Bilet na autobus 20 koron. My nocowaliśmy w pokoju z prywatną łazienką. Pokój duży, czysty, łazienka również czysta. Do dyspozycji gości kuchnia, lodówka, mikrofala, czajnik, talerze, szklanki, etc. Można na miejscu wypożyczyć rower. Na miejscu dostępne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Jedyny minus, że na lotnisko nie ma bezpośredniego autobusu, ale my akurat szliśmy na nogach - spacer około godziny. Koło Lidla bardzo fajna knajpka w stylu amerykańskim z burgerami. Polecam :) Generalnie wróciłabym w to miejsce, ale również do prywatnego pokoju.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Gotland