2. Hollandia hotelértékelések
  3. Groningen hotelértékelések
Groningen Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• The Social Hub Groningen Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó elhelyezkedés, a leírtakbak megfelelő szállás.”

• Mercure Hotel Groningen Martiniplaza Értékelési pontszám: 9

„A foglalás egyszerű volt,minden ment simán!”

• Mercure Hotel Groningen Martiniplaza Értékelési pontszám: 8

„Nem először szálltam meg itt, ha nem lettem volna elégedett, másikat választottam volna.”

• Siblu Camping Meerwijck Értékelési pontszám: 10

„A recepción nagyon kedvesek voltak. Habár mi a legszélén lévő házban voltunk, messzebb mindentől, mégis fantasztikus volt. Gyönyörű környék. Jól felszerelt ház. Gyerekbarát. Mindenképpen csak ajánlani tudom!”

• „Elektromos autó töltőhelyek (ráadásul a hotel bejáratához közel pozícionálva), tisztaság, modern és kellemes környezet, szoba és fürdőszoba, nagy nyílt terek, kiváló reggeli, jó kilátás a szobából, nagy ablakok, zöld környezet a hotel körül.”

• Boutique Hotel De Doelen Értékelési pontszám: 9

„Minden. Pluszban ingyen kv és tea fogyasztható. Ha jövünk még, biztosan itt szállunk meg. Nagyon szép hely és jó az elhelyezkedése. Árban pedig szintén kiváló.”

• Hotel de Boegschroef Értékelési pontszám: 10

„Kényelmes szoba, nyugodt atmoszférával, extra felszerelt fürdőszobával! A gyümölcskosár nagyszerű szolgáltatás, minden nap újratöltve, ami az egész napos kirándulás után jól esik.”

• Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard Értékelési pontszám: 8

„Másodszor szálltunk meg, közel van Groningenhez. Változatos, bőséges reggelit kínálnak, finom kávéval. Kellemes a bár és az étterem.”

• Bastion Hotel Groningen Értékelési pontszám: 8

„Ingyenes parkolás, elhelyezkedés, bár, étterem”

• Hotel The Happy Traveler Értékelési pontszám: 10

„hangulat, elhelyezkedés kiváló”