2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Гронінген: відгуки про готелі
Гронінген Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Miss Blanche Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, розташування готелю і шикарна кімната, дуже смачний сніданок.“

• Hotel Schimmelpenninck Huys Оцінка за відгуками: 10

“Просторий номер, велике джакузі“

• Van der Valk Hotel Groningen-Westerbroek Оцінка за відгуками: 10

“Гарний, чистий, досить просторий номер з чудовою ванною кімнатою, є все для зручного проживання. Рекомендую“

• B&B Villa de Thee Tuin Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно приємні власники, номера чисті, інтерʼєр я б назвав циган стайл, але щось є в цьому. Так що рекомендую 10 з 10.“

• Cosy Studio Apartment Kleine Rozenstraat Оцінка за відгуками: 10

“Це дуже охайне, стильне помешкання, з усім необхідним обладнанням, дуже комфортне і широке ліжко, красивий посуд, все дуже якісне: посуд, миючі засоби. Відчуваєш себе, як вдома. Гарний інтернет. Недалеко від центру.“

• Bastion Hotel Groningen Оцінка за відгуками: 7

“Достатньо тихо бюджетно, добрий сніданок. Трохи потребує ремонту, але номери в постіль чисті. За нагоди, зупинилась би ще раз. Місце для подорожуючих на авто.“

• Chalet Trigano Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальна планіровка. Все є.“

• Hotel Leeuwerik Оцінка за відгуками: 8

“Кімната хоча і маленька але затишна. Є телевізор, душ і ванна кімната після ремонту. Не висока ціна і сервіс відповідно ціни.“

• Boutique Hotel De Doelen Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування, у самому центрі Гронінгена. Поруч є безліч кафе і супермаркети. У готелі є затишна лаунж зона де можна відпочити і випити. Великий вибір чаю та дуже смачна кава внизу.“

• The Market Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося розташування готелю ( не далеко є парковка ) , прямо в центрі , привітний персонал , ванні в номері , обслуговування в номер ( все було дуже смачно ) . Дуже дуже сподобався масаж з гарячим камінням ❤️“

30 найкращих готелів в регіоні Гронінген