2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia – opinie o hotelach
Het Gooi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ok”

• „bardzo dobre, lokalizacja ok”

• „Hotel bardzo klimatyczny, z duszą:) Dla nas bardzo ważna jest czystość, i dobra kuchnia. W całym hotelu było czyściutko, codziennie zmieniano nam pościel, i ręczniki. Wszystko pachnące, i śnieżno - białe, aż miło. Dwa razy jedliśmy w hotelu śniadanie, oraz kolacje. Wszystko pyszne, świeżutkie, i podane z uśmiechem. Ciekawy wybór dań, dobrze przyrządzone, zjadaliśmy do ostatniego kęsa. Jedynie, czego nam brakowało przy śniadaniu, to odrobiny warzyw, pomidorka lub ogórka. Hotel godny polecenia, a schody na piętro, bardzo ciekawe, takie jak w wielu miejscach, w Holandii. Dziękujemy bardzo, całej załodze Hotelu, za cudowny pobyt. Pozdrawiamy Was serdecznie. Do zobaczenia:):) Dorota i Marcin z Gdyni.”

• „Przyjemny hotel w przystępnej cenie.”

• „ładny hotel, piękna okolica, niedaleko dworca, w pokoju czysto, cicho, personel bardzo pomocny i uprzejmy”

• „Zdecydowanie lokalizacja”

• „Hotel przy ładnej marinie, z restauracją. Szkoda, że jest oddalony od Amsterdamu o około 30 km ale można dotrzeć tam komunikacją miejską.”

• „Duży parking przy hotelu bezpłatny. Przystanek kolejki miejskiej w pobliżu b.wygodna opcja transportu do Amsterdamu.”

• „Polecam”

• „Wszystko. Począwszy od personelu przez porządek do jedzenia po prostu wspaniałe. Polecam z całego serca !!!”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Het Gooi