2. Дания отзиви за хотели
  3. Hovedstaden отзиви за хотели
Hovedstaden Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Radisson Blu Scandinavia Hotel, Copenhagen Оценка от отзивите: 10

„Един от най-добрите хотели, които сме посещавали. Radisson е класа, стил и комфорт. Всичко беше повече от великолепно. Стаите са комфортни, чисти, уютни, стилни. Чувстваш се като у дома, а гледката.... Бяхме на 26 етаж и пред нас се откриваше целия град. Уникално! Персоналът е винаги на разположение и много любезни. Лобито също е чудесно.“

• Wakeup Copenhagen - Borgergade Оценка от отзивите: 8

„Локацията е страхотна. Обслужването беше на ниво. Всички забележителности бяха на пешеходно разстояние.“

• Best Western Plus Airport Hotel Оценка от отзивите: 8

„На 10 минути от летището пеша (няма нужда от превоз, ако сте с малко багаж), на 5 минути от метрото, има 2 супермаркета до него и няколко заведения за хранене. В стаята беше много топло, дори и при отворен прозорец. Шума от самолетите е минимален и въобще не е дразнещ. Закуската беше доста добра. Много сме доволни от избора си на този хотел.“

• Axel Guldsmeden Оценка от отзивите: 10

„Разположението на хотела и отношението на персонала са прекрасни. Благодарим!“

• The Square Оценка от отзивите: 10

„В центърът на града, бърз достъп до всичко. С метро и автобус до летището за много кратко време. Великолепна закуска.“

• Cabinn Scandinavia Оценка от отзивите: 9

„Хотела е близо до спирка на метрото, което го прави удобен за късен или евентуално ранен полет. Леглата са много удобни!“

• Cabinn Metro Оценка от отзивите: 9

„Чудесно местоположение. На две спирки от летището и на една от централна гара с влака. Ако ще посещавате Tivoli до по-късно ще се приберете буквално за 15 мин. С влака може да отидете до Малмьо за около 40 мин. Има и Метро на същата спирка. До хотела има Mall. Много удобно за закуска, вечеря или разходка. Относно хотела - стаите бяха чисти. Беше по-широчко отколкото си го представях. Качването на двуетажните легла е малко неудобно, а и липсва по-висока преграда, така че се наложи със съпругът ми да спим на втория етаж, а децата отдолу.“

• Cabinn Copenhagen Оценка от отзивите: 5

„Удобни легла и чисти чаршафи“

• Next House Copenhagen Оценка от отзивите: 8

„Разположението,на идеално място в центъра на града.И самата сграда широка и просторна.“

• Cabinn City Оценка от отзивите: 9

„Много добро място, близо до гарата, между две спирки на hop on hop off автобуса. Тих и спокоен, има много стаи, леглата са удобни, стаите светли, има всичко нужно за кратък престой без кой знае какви екстри. Закуската беше на блок маса- вкусна и разнообразна. Банята е тясна, но е супер, че няма душ кабина, за да е още по-тясно. Персоналът е любезен.“

30-те най-добри хотела в Hovedstaden

въз основа на 636 575 отзива за хотели на Booking.com