2. Dania – opinie o hotelach
  3. Hovedstaden – opinie o hotelach
Hovedstaden Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Niska cena jak na CPH Lokalizacja Brand Scandic Śniadanie w cenie”

• „Polecam. Ładny hotel i sympatyczny personel. Śniadania skromne ale bardzo smaczne. Uwzględniając ceny panujące w Kopenhadze warto kupić sobie takie śniadanko. Pokoje małe ale schludne i czyste. Lokalizacja bardzo dobra.”

• „Bardzo dobrze prowadzony obiekt . dużo gniazdek na ładowarki, oświetlenie w "kapsułach" świetne piwo w lobby, dużo miejsca dużo atrakcji, fenomenalna lokalizacja 5 min spacerem od dworca, przechowalnia bagażu, kapsuły do spania bez problemu nie ma możliwości wypadnięcia z łóżka natomiast osobom mniej wprawionym ruchowo drabinka może stanowić wyzwanie - w sumie bardzo dobra oferta dla podróżujących - polecam”

• „Bardzo miły personel, który chyba starał się nadrabiać braki…”

• Hotel Skandia Ocena: 10

„starość”

• „Pokój zgodny ze zdjęciem. Wspaniały widok. Śniadania przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, po check out można zostawić bagaż, hotel ma specjalne naklejki z numerkiem, po prostu pełen profesjonalizm.”

• „Polozenie-zaledwie jedna stacja metra od lotniska a jednocześnie absolutnie nie byly słyszalne samoloty. Dobre sniadania i miła obsługa”

• Tivoli Hotel Ocena: 10

„Śniadanie urozmaicone, fajny sky bar na 12 p., blisko do centrum”

• „Fajna lokalizacja blisko metra poza tym 300 metrów od plaży. Śniadania ciągle takie same ale każdy może znaleźć cos dla siebie”

• „Super nowoczesny wystrój pokoju. Łazienka w pokoju, sprzątanie co 4 dni. Szafka na rzeczy. Wygodne łóżko. Bardzo miła obsługa. Blisko do metra i centrum. Najlepszy hostel w jakim byłam. Naprawdę polecam.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Hovedstaden