2. Данія: відгуки про готелі
  3. Hovedstaden: відгуки про готелі
Hovedstaden Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• CityHub Copenhagen Оцінка за відгуками: 10

“Незвичайний сучасний формат, ідеальна чистота, хороша косметика, смачна кава, зручний бар“

• Steel House Copenhagen Оцінка за відгуками: 7

“Гарне розміщення хостелу, велика територія.“

• Zleep Hotel Ballerup Оцінка за відгуками: 7

“Кімната невелика, але комфортна. Помешкання чисте. Тихе , спокійне місце.“

• Tivoli Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Готель знаходиться в пішій доступності від залізничного вокзалу, що дуже зручно, якщо ви добираєтеся поїздом. Так як зупинялася лише на 2 дні, складно оцінити різноманітність сніданків, але мені сподобався вибір та наповнення. Зручно, що час відвідування сніданків бронюється, це допомагає уникати великого натовпу та пошуку вільного столика. Також хочу відзначити, що великий плюс, що в кожному номері є прасувальна дошка та праска – не так часто таке зустрічається.“

• Axel Guldsmeden Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний і чистий готель. Розташування у самому центрі. Внутрішній дворік неймовірний😊 Спа за додаткову плату - гарний, рекомендуємо! Смачний еко сніданок! Дякую!“

• Scandic Palace Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Готель знаходиться напроти місцевої ратуші, в самому центрі Копенгагена. Все чисто, гарно. Велика кімната. Смачний сніданок.“

• Comwell Holte Оцінка за відгуками: 9

“Чистота кімнат, комфорт , сніданок, персонал.“

• Best Western Plus Airport Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Персонал дуже привітний. Атмосфера в готелі спокійна та доброзичлива. Всюди чисто. В номері є чайник, фен, телевізор. Відмінний сніданок. Навпроти готелю зупинка автобусу, який їде до аеропорту, також недалеко метро. Шуму з сусідніх номерів не було.“

• Generator Copenhagen Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, в центрі міста Кнопка в раковині не працювала як треба та я написала після 21:30 в підтримку. Моментально все виправили. Молодці 👏“

• Sleepcph Оцінка за відгуками: 10

“Дуже крута фішка, коли після виселення об 11 ранку можеш залишити свій багаж у ячейках до 23:00) сподобались завжди оперативні відповіді на наші питання у дірект, легкість заселення та виїзду, кімната мінімалістична та дуже комфортна)“

30 найкращих готелів в регіоні Hovedstaden