2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. East Java hodnocení penzionů a B&B
East Java Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• KOPIKUIN bromo homestay Průměrné hodnocení: 9

„Moc vstřícný personál, lokalita, jídlo.“

• Cahyo Homestay Bromo Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita je super, pár kroků od sopky a dalších míst na treky. Majitel je milý a zařídí vše co potřebujete, není co vytknout. Nečekejte Hilton hotel, ale tady jste na horách, je tady vše co potřebujete, teplá sprcha, čisté a voňavé povlečení. Co víc potřebujete? 🙂“

• RedDoorz near Balai Kota Malang Průměrné hodnocení: 10

„Za mě super ubytování za pěkný peníze. Navštívil jsem rok a vím že letos jsem udělal dobře že jsem se tam vrátil. Navíc vážně obrovské pokoje. Teplá voda deka ručníky vše jak má být.“

• Omah Ulfah Homestay Průměrné hodnocení: 8

„“

• Bamboo & B Průměrné hodnocení: 8

„místo ubytování a nádherné prostředí=příroda, milý personál i místní obyvatelé v blízkosti ubytování dobrá restaurace, vynikající street food, Terakotový park Gandrung, místní koupaliště“

• Morse Guest house Průměrné hodnocení: 8

„Je to 200metru od vlakového nádraží a pro nás to bylo ideální....tichý resort“

• Bata Merah Homestay Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný personál, pěkné ubytování v zahradě“

• Ikiru to Live Průměrné hodnocení: 10

„Milý personál, ochotná majitelka, která nám pomohla s naším výletem na Bromo. Dobrá snídaně, vše v pořádku.“

• Sritanjung Homestay Průměrné hodnocení: 10

„Velmi blízko nádraží. Přátelská atmosféra. Výborně jídlo a skvělý výlet na Ijen.“

• Juda Homestay Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milý majitel nám zajistil cestu k sirným prmenům a taktéž je vynikající možnost si půjčit skútry. Zařízení je čisté a je krásně uzavčené, takže zde máte soukromí. Velmi dobré snídaně, které servíruje sám majitel. Ochotně nám poradili jak co v okolí navštívit a na co se zaměřit. Nedlaeko jsou restaurace, kde dobře vaří. Celé zařízení se velmi snadno nalezne, je krásně označené“

East Java – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 15 751 recenzí B&B a penzionů na Booking.com