2. Švédsko hodnocení hotelů
  3. Jönköping county hodnocení hotelů
Jönköping county Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Rasta Värnamo Průměrné hodnocení: 10

„Ochota a přístup personálu perfektní. Parkování s nadrozměrným dopravním prostředkem na jedničku. Ideální kombinace hotel, restaurace, kavárna.“

• RC Hotel Sport's & Business Průměrné hodnocení: 7

„Pokoje velké, pohodlné, ve vybavení i stolek s křesli potěšil. Postele velmi pohodlné. Paní na recepci velmi ochotná, nabízí denní úklid pokoje na přání (musíte si říct). Hotel nabízí mnoho možností zábavy, jako je tenis, badminton, bowling atd... Snídaně jsou formou švédských stolů, vybere si každý. Anglicky se tu domluvíte zcela bez problémů.“

• First Hotel Jönköping Průměrné hodnocení: 8

„Líbila se nám možnost ubytování v pozdních nočních hodinách, velmi dobrá snídaně. Pouze jsme projižděli, tak nemůžeme více hodnotit místo ani okolí ubytování.“

• Best Western Vetlanda Stadshotell Průměrné hodnocení: 10

„Nice staff“

• RC Hotel Sport's & Business Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní lokalita- u dálnice, příroda kolem, milý personál“

• Clarion Collection Hotel Victoria Průměrné hodnocení: 9

„Hotely Clarion mě zatím nikdy nezklamaly. Ubytování v nich stojí za to. Hlavně odpolední "FIKA" je velmi příjemná věc.“

• First Camp Gränna - Vättern Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita byla velice příjemná, užili jsme si hezkou procházku okolo jezera, hned vedle kempu je řada restaurací a taky trajekt, který vás dostane na ostrov. Vybavení chatky naprosto dostačující. Personál příjemný.“

• RC Hotel Sport's & Business Průměrné hodnocení: 8

„Čisté pěkné ubytování.“