2. Švédsko hodnocení hotelů
  3. Kalmar county hodnocení hotelů
Kalmar county Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Vimmerby Stadshotell, WorldHotels Crafted Průměrné hodnocení: 9

„Jezdím sem pravidelně. Velmi přátelský personál, vynikající snídaně - opravdu nadstandard. Velmi dobře vaří v restauraci - doporučuji zkusit večeři. Parkovat se nechá na náměstí před hotelem od 18 do 8 hod zdarma nebo v garážovém domu zdarma.“

• Rosenborgs Friluftspensionat Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita, atmosféra, parkování“

• Rasta Kalmar Průměrné hodnocení: 8

„Snidane, pokoj, personal“

• „- lokalita - klidná až rodinná atmosféra - velmi vstřícné ceny stravování v penzionku vzdáleném 200 metrů“

• Clarion Collection Hotel Packhuset Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné umístění v přístavu. Velmi ochotný personál. Bohatý výběr chutných jídel. Celkově to působilo dost komorním (domáckým) dojmem.“

• KustCamp Gamleby Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita úžasná v krásné přírodě. Trochu problémem bylo to, že jsme přijeli již v končící sezóně, kdy byla uzavřená recepce a všechny služby s tím spojené. Tedy nebyla a ni možnost se na místě najíst. Přes drobné obtíže jsme se dostali přes kódy ke klíčům od chatky po zaplacení. Až v chatce jsme zjistili, že zde není povlečení (špatně jsme četli nabídku), nicméně jsme naštěstí měli spacáky. Chatka byla vzorně uklizena, tak jsme ji i tak předali zpět...“

• Skäftekärr Hotell och Konferens Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita výborná snídaně, prostorná koupelna“

• Blå Flagg Průměrné hodnocení: 9

„Velký a pěkný apartmán v blízkosti moře. Vše bylo super.“

• Clarion Collection Hotel Post Průměrné hodnocení: 10

„Personál a jeho chování bylo naprosto perfektní. Jídlo a občerstvení vynikající.“

• Hotell Svanen Průměrné hodnocení: 8

„Dobrá snídaně,lokalita“