2. Унгария отзиви за хотели
  3. Komarom-Esztergom отзиви за хотели
Komarom-Esztergom Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Sport Hotel Оценка от отзивите: 7

„Близко е да магистралата. Имах нужда от кратка почивка и това ми свърши работа. Персоналът беше много любезен.“

• Hotel Árpád Оценка от отзивите: 10

„На пръв поглед външно хотела не изглежда кой знае какво. Това да не ви плаши! Хотела е много голям, масивна сграда, с големи и просторни коридори с мокетна настилка. Същата е налична във всяка стая. Мека и приятна на допир. Чиста навсякъде! Стаите са просторни със всички удобства. Масичка, стол, климатик, сейф за ценности, мини бар с напитки на символична цена. Леглото беше удобно, завивките и кърпите чисти и свежи! Закуската е на блок маса. Обилна и богата. Препоръчвам хотела! Има и частен безплатен охраняем паркинг.“

• Hemina Vendégház Оценка от отзивите: 10

„Изключителна чистота, добро и мило отношение, кухня, кафе автомат, микровълнова печка, посуда за хранене, хладилник и др за ползване в общите части.“

• TOP HOTEL Оценка от отзивите: 9

„Това, че времето за прием на гости е в широки граници, много чисто, персонала е мил и това, че има закуска.“

• Room42 - Suites & Apartments Оценка от отзивите: 10

„Закуската не е в хотела, но е недалеч в препоръчано от Мишлен бистро. Самата тя бе невероятно стилна и вкусна. Стаята е страхотна като обзавеждане и стил. Ресторант 42 е с една Мишлен звезда и е невероятен. За съжаление и доста скъп, на фона на други Мишлен ресторанти в които съм бил.“

• TOP HOTEL Оценка от отзивите: 10

„Перфектно, препоръчвам.“

• Hotel Árpád Оценка от отзивите: 10

„Удобно местоположение, любезен и усмихнат персонал, безупречно чисто, хубава стая. Много удобен паркинг. Със семейството ми за пореден път ползваме услугите на хотела и го препоръчваме на всички.“

10-те най-добри хотела в Komarom-Esztergom

въз основа на 10 833 отзива за хотели на Booking.com