2. Nizozemska: recenzije hotela
  3. Limburg: recenzije hotela
Limburg Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Edenpark Prosječna ocjena: 10

„Osoblje pozitivno i veselo, krevet i jastuk su udobni,lokacija je izvanredna, setnja pored jezera opustajuca, dorucak je raznolik i ukusan. U blizini sam našao steakhouse Dalmacija i ostao sam fasciniran porcijama i ukusom. Siguran sam da cu se vratiti ponovo opet.”

• Single Room In City Centrum Prosječna ocjena: 1

„Strašno, više od 2 sata nisam mogao ući u objekat. Mjenjana šifra za ključ . Uz pomoč susjeda iz obližnjeg Kebaba uspio kontaktirati i ući. Odustao od druge noći iako sam platio.”

• „Osoblje besprijekorno, ljuazno, friendly, susretljivo, uvijek spremno pomoći. Vrlo čisto i uredno. Odlična kava u baru i hrana.”

• „Ugodna i čista soba...dobra lokacija...parking u sklopu objekta...ljubazno osoblje”

• „Prekrasno uređen hotel za božićne blagdane. Vrlo ljubazni vlasnici hotela. Ukusan i raznovrstan doručak. Udoban krevet. Odlična lokacija,blizu svih sadržaja.”

• Bastion Hotel Geleen Prosječna ocjena: 7

„Location”

• „U centru, uredno i ugodno”

• Hotel Bergrust Prosječna ocjena: 10

„Mali privatni hotel okružen zelenilom desetak minuta od Mastrichta. Ljubazni vlasnici, doručak bogat i raznovrstan sa puno lokalnih proizvoda. Tko želi mir uz cvrkut ptica neće pogriješiti”

• Townhouse Design Hotel & Spa Prosječna ocjena: 10

„All is nice”