2. Hollandia hotelértékelések
  3. Limburg hotelértékelések
Limburg Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Amrâth Hotel DuCasque Értékelési pontszám: 9

„A környék kíváló, hiszen a központban van. Reggelit nem kértünk.”

• Hotel Oolderhof Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves személyzet! Tisztaság, elhelyezkedés , csend ! Szoba mérete , ilyen nagyban még nem voltunk.”

• Hotel Munten Értékelési pontszám: 6

„Nagyszerű reggeli volt, a szoba nagyon kicsi, de megfelelő.”

• Hotel Dux Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes! 10/10! A környezet, a szállás, a szoba, a személyzet! Nagyon sok szállodában voltunk már szerte a világon de ez mesze a TOP-ba tartozik! Nagyon nagyon szépen köszönünk mindent!”

• Bilderberg Château Holtmühle Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép környezetben, egy igazán hangulatos hotel kedves személyzettel.Ízletes vacsorávalbőséges,választékos reggelivel . Csak ajánlani tudom mindenkinek”

• Hotel Restaurant in den Hoof Értékelési pontszám: 6

„Könnyen megtalálható, parkolni közvetlenül a fogadó mellett ingyenesen lehet. Fürdőszoba felszereltsége, állapota rendben volt.”

• Hotel Het Anker Értékelési pontszám: 10

„Mosolygós, kedves személyzet. A reggeli bőséges. Az étkező rész nagyon hangulatos. A szobák megfelelően felszerelve. Csak ajánlani tudom.”

• Parkhotel Valkenburg Értékelési pontszám: 3

„Szép helyen van az óvárosban, jó volt a reggeli, és szép az étkezőből a kilátás”

• Abdij Hotel Rolduc Értékelési pontszám: 8

„Gyönyörű épületkomplexum, festői környezetben, apátsággal, kerttel, tavakkal és egy kis állatkerttel. Igen jó konyha, kedves személyzet, van lehetőség bicikli- és motorbérlésre is. Tényleg kiváló, a környezet szebb, mint a képeken, ár-érték arányban verhetetlen.”

• Parkhotel Bad Arcen Értékelési pontszám: 8

„Nagy, kényelmes és jól felszerelt szobák. Nagyon kedves személyzet. A fürdő este 11-ig van nyitva. Szép a környezete.”

Limburg 30 legjobb hotele

290 169 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán