2. Filipini - komentarji o hotelih
  3. Luzon - komentarji o hotelih
Luzon Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Odlična brezmesna hrana, zelo prijetno in uslužno osebje, prijetni skupni prostori, veliko sence. Zelo lep sončni zahod.”

• Alley 8 Makati Ocena: 10

“Osebje izredno prijazno. Lokacija je odlična. Soba čista in prostorna”

• “Zelena okolica v kateri so hiške. Sodobna in zelo tiha klima.”

• Alicia Apartment Ocena: 3

“Cena”

• “Prijazno osebje, dobra hrana (veliko različnih jedi), čistoča.”

• “Lep resort Dobra hrana”

• “Lokacija sredi ničesar. Popoln mir, hotel je obkrožen z drevesi, palmami.. . Če iščete nekaj dni odklopa, je to kraj za vas. Miza za biljard, kjer se je hčerka naučila igre biljarda. Izjemna pica sredi džungle. Dobra tudi ostala hrana, adobo piščanec... Lastnik nas je vsak dan peljal na plažo in prišel iskat. Plaža je odlična, z izjemo nedelje, ko je bila polna domačinov, smo bili ostale dni skoraj sami na plaži. Izposodili smo si lahko tudi ležalnike. Prvo noč nam ni delovala klima, a je takoj naslednji dan lastnik kupil novo. Prvo noč smo spali ob ventilatorju in odprtem oknu, zaščitenem s komarnikom, poslušali smo zvoke džungle in dežja, neizmerno uživali in se dobro naspali. Tudi ostale noči smo zdržali brez klime. Postelje udobne..”

• Privato Makati Ocena: 9

“Glede na to, da smo uporabljali Grab, nam je lokacija ustrezala. V bližini nekaj restavracij, trgovina s prehrambenimi izdelki. Udobne postelje. Tukaj edino smo na Filipinih prejeli kompletno posteljnino, ne le rjuhe za pokrivanje. Prosili smo za tiho sobo in jo tudi dobili. V Manili, kjer je najbolj nor promet na svetu, v 8. nadstropju ponoči nismo slišali prometa zahvaljujoč legi naše sobe, z veseljem smo se odpovedali razgledu iz sobe in v njem uživali eno nadstropje višje, kjer je tudi bazen.”

• “Osebje zelo prijazno in ustrežljivi.”

• “Prktično vse od razgleda do osebja”

Najboljših 30 hotelov - Luzon

na podlagi 339.085 mnenj gostov na Booking.com