2. Chile – opinie o hotelach
  3. Magallanes – opinie o hotelach
Magallanes Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hostel położony w centrum miasteczka. Ciekawa architektura i wystrój wnętrza. Smaczne śniadanie. Czysta, świeża pościel. Miła i pomocna obsługa.”

• „Najbardziej podobało mi się to, że z łóżek jednoosobowych złożono jedno podwójne. Co noc się rozsuwały i wpadało się w mroczne czeluści.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, ładny hostel, dobre wifi, możliwość korzystania ze wspólnej przestrzeni kuchni / salonu i produktów podstawowej potrzeby za darmo.”

• Hostal Alcázar Ocena: 8

„Lokalizacja 10 min od dworca, co jest super ułatwieniem do podróży wcześnie rano do parku Torres del Paine. Pokoje czyste. Śniadania są w porządku i serwowane od 6 rano. Na miejscu jest też restauracja.”

• „Do hostelu przyjęto nas pomimo, że byłyśmy za wcześnie. Pani z recepcji była bardzo miła i pomocna. Mogłyśmy przechować nasze duże bagaże w hostelu za niewielką opłatą, gdzie były bezpieczne w czasie naszego trekkingu. Odbierałyśmy je bardzo późno, ale byłyśmy w ciągłym kontakcie z panią. Gdy w naszym pokoju zrobiło się dość duszno, pani z recepcji zorganizowała nam wiatrak.”

• Hostel 53 Sur Ocena: 8

„Hostel jest blisko dworca autobusowego, obsługa jest bardzo miła a atmosfera sympatyczna”

• Hostal La Base Ocena: 10

„Bardzo dobra obsługa personelu”

• Hostel Union Ocena: 10

„Położenie, troska właścicieli, ciepło, WiFi, fajna atmosfera, super widok z balkonu :)”

• Hostal Baquedano Ocena: 9

„Hektor, właściciel, był bardzo uprzejmy, miły, nadzwyczaj pomocny. Uśmiechnięty i do dyspozycji gości praktycznie w każdej chwili. Bardzo się z żoną starali o to, by goście byli z pobytu zadowoleni.”

• Asói Hostal Ocena: 9

„Bardzo przyjazna i pomocna obsługa. Obiekt zlokalizowany bardzo blisko dworca autobusowego.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Magallanes