2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Malorka Overené hodnotenia od skutočných hostí

• HSM Don Juan Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel aj keď bol starší ale zato personál a jedlo bolo super. Ústretová a móla Juanita a Marisa taktiež by som pochválila animátorov Rudiho a Alesiu. Boli zábavní 😊. Vcelku chválim!“

• Sun Club El Dorado - All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Pomer cena - kvalita úplne zodpovedá. Ubytovanie je staršie, ale čisté. Bez chladničky, ale nechýbala nám. Klimatizácia je na izbe.Strava výborná, každý si vyberie. Celý deň k dispozícii snack, nealko vody, džúsy zo stroja, víno, sangria, pivo a zmrzlina v kelímku. Ubytovanie nemá prístup k pláži, ale má 3 bazény. Parkovanie je k dispozícii zdarma.“

• HM Dunas Blancas Priemerné hodnotenie: 10

„Boli sme.velmi spokojny, vyborna lokalita hotela, personal bol velmi prijemny, izby boli ciste“

• JS Miramar Priemerné hodnotenie: 8

„Personál bol naozaj skvelý . Vždy ochotní a ústretový . Mali sme polpenziu , a musím skonštatovať že sme sa každý deň tešili na ochutnávanie nových jedál . Myslim že kuchyňa bola veľmi rozmanitá a kazdy si tu príde na svoje .“

• JS Palma Stay - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo perfektné“

• azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II Priemerné hodnotenie: 9

„- ochotný persolnál, všetky požiadavky hneď vyriešili - bohatý výber jedla, vrátane čerstvej zeleniny a ovocia, dobrá káva, k jedlu sangria, víno…, pri neskorom nočnom príchode bol k dispozícii studený bufet - dobrá a tichá lokalita 10 minút k pláži, - izby účelne zariadené, každý deň upratané, pohodlné postele“

• AHOI! Urban Beach Priemerné hodnotenie: 5

„Raňajky čo sa týka ponuky absolútne super.Veľký výber jedál. To by som prijal v každom hotely.“

• Reverence Life Hotel - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Nadmieru sme boli spokojní. Strava, ubytovanie aj personál na jednotku. Dá sa odložiť batožina.“

• azuLine Hotel Palmanova Garden Priemerné hodnotenie: 8

„Velmi dobry vyber jedla na ranajky. Dobry pristup k plazi. Prijemny personal. Dobra lokalita. Tiche prostredie.“

• Hotel Eden Palma Playa Adults Only Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná strava, personál a lokalita úplne super.“

30 Najlepších hotelov v regióne Malorka