2. Filipíny hodnocení hotelů
  3. Mindanao hodnocení hotelů
Mindanao Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Camiguin Island Golden Sunset Beach Club Průměrné hodnocení: 4

„Bylo kousek od letiště“

• Retreat Siargao Resort Průměrné hodnocení: 10

„Jídlo, personál, místo, pokoje i celkový vzhled hotelu naprosto perfektní.“

• Agoho Resort Průměrné hodnocení: 10

„Boží ubytování, přímo na černé písčité pláži, ze které je možné vidět i White Island. Majitel je velmi milý, komunikativní a nápomocný, to samé personál, který nám pomohl zařídit skůtr a taxi. Pokoje prostorné, čisté, krásná koupelna. Lokace skvělá. Snídaně asi nejlepší, co jsem na všech ubytování na Filipínách měla, majitel si dokonce peče vlastní chleba! Určitě se sem někdy vrátím!“

• Camguin Lanzones Resort Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní ubytování, ochotný personál, vyzvednutí v přístavu a zpět. Snídaně moc dobré.“

• Yapak Beach Villas Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto skvělý personál, vždy pečující a milý, vstřícný. Krásné místo pro odpočinek, ale i surf. Vždy se tady o vás postarají. Milovali jsme místní pejsky Rosie a Frenkie 🤍 Moc doporučujeme a moc pozdravujeme! Děkujeme!!“

• Dusit Thani Lubi Plantation Resort Průměrné hodnocení: 10

„Dovolená byla úžasná úplně ve všem.“

• Marianita's cottages Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování jsme našli náhradou za jiné, kde měli zavřeno. Z 1 noci byly nakonec 4. Malý resort s několika pokoji a soukromým kouskem pláže. Možnost posezení venku. V moři přímo před hotelem možnost šnorchlováni, 2 želvy😊. K dispozici teplá voda, varná konvice. Velice milý personál.“

• Ziet Hotel Průměrné hodnocení: 1

„Nic vše špatně hned druhý den jsme našli jiní ubytování“

Mindanao – 30 nejlepších hotelů