2. USA - hodnotenia hotelov
  3. New York State - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
New York State Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Comfort Inn The Pointe Priemerné hodnotenie: 8

„Vynikajuca poloha hotela, Niagarske vodopady na americkej strane su doslova na skok, par krokov od hotela. Z izby c. 615 (6. poschodie) sme na ne mali dokonca ciastocny vyhlad. Hluk vodopadov je doslova vsadepritomny v celom okoli, ale cez zavrete okno na izbe sme mali v noci ticho. V dosahu na peso od hotela je aj Rainbow Bridge a kanadska strana vodopadov (cca 3 km). Izba boal priestranna, cista, dobre vybavena a postel pohodlna. Parkovisko hotela je za poplatok (US10/den) co je velmi prijemna cena v porovnani s verejnymi parkoviskami v okoli.“

• Sanctuary NYC Retreats Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel ma velmi dobru polohu, len par minut peso od zastavky metra Delancey-Essex, ktorou sa velmi rychlo a efektivne dostanete do centra mesta a napríklad aj do Brooklynu ci na Coney Island. Izba bola cista, dobre vybavena, postel velmi pohodlna, spolahliva a bezplatna wifi. Atmosfera hotela prijemna, ticha a pokojna. S personalom sa komunikovalo osobne/mailom velmi dobre a rychlo, bezproblémový selfchecking. Pomer cena-výkon velmi dobrý, isto odporúcame“

• Comfort Inn Binghamton I-81 Priemerné hodnotenie: 8

„umiestnenie, cistota, pohodlie a v pohode ranajky“

29 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne New York State

podľa 46 456 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com