2. Nizozemí hodnocení hotelů
  3. Severní Holandsko hodnocení hotelů
Severní Holandsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• XO Hotels Park West Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný pokoj, na pokoji kávovar s perfektní kávou, možnost parkování pod hotelem“

• Bilderberg Garden Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Líbila se mi lokalita a perfektní snídaně.Dále jsem byla spokojená s čistotou..“

• Citiez Hotel Amsterdam Průměrné hodnocení: 6

„Ubytování bylo čisté, velmi blízko zastávce tramvaje, která jede až do centra a v okolí bylo mnoho obchodů. K ubytování bylo zdarma parkování v kryté, podzemní garáži.“

• Hotel Aalders Průměrné hodnocení: 7

„Milé paní na recepci. Mohli jsme si nechat batohy v hotelu i po check-outu. Skvělá lokace.“

• ibis Amsterdam Centre Stopera Průměrné hodnocení: 8

„Drahé“

• Koopermoolen Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně je každý den stejná, lokalita naprosto vynikající, kousek od centra i nádraží.“

• Hotel Heemskerk Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita byla nádherná, okolni příroda klid a pohoda (-:“

• Familie Hotel & Apartments Alkmaar Průměrné hodnocení: 10

„2 minuty na sýrový trhu, ticho, úžasná majitelka, 5 m od vchodu pekárna, možnost rezervace parkování cca 300 m od hotelu, krásný moderní design pokoje. Na pokoji značkový kávovar a káva“

• XO Hotels Couture Průměrné hodnocení: 10

„Dobrá lokalita (tram 2 jede na Amsterdam Centraal, metro 50 a 51 je jednu stanici tramvaje od hotelu, ale dá se tam bez problému dojít i pěšky), i když po setmění bychom se venku neprocházeli (potkali jsme různá individua a viděli i policejní zásah). Blízko hotelu je supermarket Albert a Lidl, drogerie, pekárna. Vynikající snídaně (velký výběr, chutné jídlo, navíc dlouhá doba do 10:30). Čistota je na dobré úrovni. Klimatizaci/topení je možné nastavit ručně. Milý personál.“

• Hotel Amsterdam Inn Průměrné hodnocení: 7

„Idealni lokalita“