2. Nizozemska: recenzije hotela
Noord-Holland Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Carlton Square Hotel Prosječna ocjena: 9

„Veličina sobe, doručak”

• Hotel Fogo Amsterdam Prosječna ocjena: 8

„Izbor hrane za doručak. Vrlo pristupačno osoblje. Urednost sobe.”

• Cocomama Prosječna ocjena: 9

„Ovo je bio moj prvi boravak u hostelu i mogu reći da je bilo dobro. Nemam nikakvih primjedbi ili loših iskustva. Jako dobra pozicija objekta, u blizini javnog prijevoza, no i pješice možete do centra grada. Blizu je i dućan, kafić i slično. Osoblje pristupačno, ugodno, vrlo rado odgovaraju na sva pitanja kako bi vam pomogli i olakšali boravak u Amstrdamu. Soba i kupaonica čiste, kreveti su bili okej. Opremljena kuhinjica za sve što vam treba, frižider za pohranu vaše hrane, ugodan dnevni boravak za druženje. Tu je i vrt na koji možete izać, a i jedna slatka mačka koja tu i tamo uđe pozdraviti i pojesti svoju porciju keksića. Ukoliko ste u Amstrdamu svakako bih preporučila ovaj smještaj sa ugodnom atmosferom i osobljem.”

• „Smješta, pomoć osoblja”

• Hotel Carillon Prosječna ocjena: 5

„Lokacija”

• Qbic Amsterdam WTC Prosječna ocjena: 6

„Raspolozenie i zavtrak.”

• OZO Hotels Cordial Amsterdam Prosječna ocjena: 7

„Lokacija.”

• Amsterdam Lake Hotel Prosječna ocjena: 1

„Uzeli su mi novce 100 e kad sam došao tamo i nisu ih vratili! 100 e kao security ako se nešto razbije , novaca nema natrag na računu!!!!”

• Hotel Levell Prosječna ocjena: 9

„Hotel je predivan, osoblje je uslužno, nažalost se ne mogu sjetiti gospodina s recepcije imao je svjetliju kosu, moram ga pohvaliti - dao nam je korisne smjernice za Amsterdam! Također, postoji mogućnost poziva spremačice u svakom trenutku.”

• Zaan Hotel Amsterdam - Zaandam Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super, predivno.”

30 najboljih hotela u regiji 'Noord-Holland'

na temelju 1.750.374 recenzija hotela na Booking.com-u