2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia Północna – opinie o hotelach
Holandia Północna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja ok, ale dojazd i wyjaz fatalny. Trasa dojazdowa nie oznakowana, nikt nie potrafił dokładnie określić jak dojechać do hotelu. Na otwarcie szlabanu podczas wyjazdu po pobycie czekać trzeba było ponad15 min, plus dwie interwencję w recepcji, by podniesiono szlaban.”

• „Duży plus, to kawa i herbata za darmo przez cały czas pobytu. Łóżka wygodne, czysto, parking duży, w naszym przypadku blisko do Amsterdamu - generalnie ok.”

• Via Amsterdam Ocena: 10

„Super hotelik za tą cenę i pomimo że do centrum z 8km to metro i autobus rzut beretem. Super wystrój taki młodzieżowy, i codziennie inna atrakcja 😃 mnóstwo gier tj bilard, ping pong, seanse filmowe i wiele innych . Jedynie o jedzeniu nic nie powiem bo byliśmy dosłownie jedna noc i nie mieliśmy możliwości spróbować . Polecam z czystym sumieniem.”

• i hotel Ocena: 10

„Miła i pomocna obsługa. Czyste pokoje. Możliwość przechowania bagażu i roweru.”

• Element Amsterdam Ocena: 10

„Komfortowe warunki w apartamencie, bardzo czysto, dobre wyposażenie. Lokalizacja hotelu z dobrym dostępem do komunikacji publicznej - przystanek autobusowy za drogą, metro i tramwaj w odległości 10-15 minut spacerem. Parking w centrum handlowym jest korzystnym rozwiązaniem i w racjonalnej cenie. Śniadania w klimatycznej restauracji hotelowej bardzo smaczne, duży wybór potraw ciepłych, zimnych, wytrawnych, słodkich, owoców i warzyw. Polecam :)”

• „Ładna lokalizacja obiektu na obrzeżu Axwijk - wokół dzikie ptactwo na łąkach gęsto porzedzielanych siecią kanałów. Cisza i spokój, a jednocześnie tylko ok. 25 km do centrum Amsterdamu i 2 km od Edamu - uroczego miasteczka. Bardzo miły i uczynny gospodarz obiektu. Zestaw ręczników na kazdy dzień pobytu. Wygodne łóżka.”

• „Bardzo dobra lokalizacja tuż obok linii metra, którą można dojechać bezpośrednio do centrum (w maju 2024 był jednak remont torów na trasie i trzeba się było przesiadać w inną linię, żeby dojechać do centrum; nie wiem jak długo potrwa). Całkiem spory darmowy parking przy samym hotelu. Na plus również bardzo duży park obok hotelu, więc jeśli ktoś podróżuje z psem, to jest to świetna opcja.”

• Hotel New Kit Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i w jadalni. W hotelu czysto, cicho, brak hałasu również z zewnątrz. Pokój i łazienka przestronne, wygodne łóżko. Smaczne śniadania, dobre napoje owocowe, codziennie owoce. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, za rogiem metro oraz przystanek autobusowy i tramwaj. Następnym razem też zatrzymam się w hotelu New Kit, polecę hotel znajomym.”

• „Wygodne łóżko. Rozmiar pokoju”

• Hotel Estheréa Ocena: 10

„Śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone. Więcej wegańskich propozycji, byłoby idealnie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Holandia Północna

na podstawie 1 750 374 Opinii o Hotelach na Booking.com