2. Comentarii despre hoteluri în Olanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Noord-Holland
Noord-Holland Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „facilitatile camerei ok. pozitionare destul de buna (aproximativ 5 min) de mijloacele de transport. Personalul super amabil.”

• Van der Valk Hotel Haarlem Scor din comentarii: 10

„mic dejun excelent,camera frumoasa si spatioasa,”

• Multatuli Hotel Scor din comentarii: 9

„Am ales hotelul pentru ca este situat central și arată bine in poze . Este totul ok și in realitate . Cafea pentru expresor și ceai la discreție in camera ; frigider cu minibar ; tv; aer condiționat ; pat confortabil ; lift. Mic dejun variat . Tot personalul atent și amabil . Recepționerul foarte amabil , am primit camera la 8 dimineața când am ajuns si chiar o cafea de bun venit. Multumesc , sigur voi reveni si cu familia!”

• The Highland House Scor din comentarii: 8

„Amabilitatea personalului de la recepție, mai ales o tânără cu numele Chris?. Foarte frumos comportament.”

• Amsterdam Lake Hotel Scor din comentarii: 7

„Locația, amabilitatea personalului si răbdarea cu care ne-au explicat condițiile de cazare, iar băiatul a avut intenția de ne ajuta și si-a cerut scuze pentru geamul care se închidea greu”

• „Confortul, micul dejun variat, discreția personalului, paturile confortabile, dotările în camera și baie”

• Frisco Inn Scor din comentarii: 4

„Este foarte aproape de centru orașului .”

• Via Amsterdam Scor din comentarii: 8

„Aproape de metrou, gara si supermarket.”

• XO Hotels Park West Scor din comentarii: 10

„Curat,modern ,statia de tramvai chiar în fața hotelului”

• Qbic Amsterdam WTC Scor din comentarii: 8

„Micul dejun bun, dar ar putea sa fie imbunatatit in sectorul legume si branzeturi. Amplasarea excelenta, curatenie, liniste, cafeaua f buna si la discretie. Patul f.confortabil, climatizare ok.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Noord-Holland

pe baza a 1.750.374 comentarii despre hoteluri pe Booking.com