2. NL - komentarji o hotelih
  3. Noord-Holland - komentarji o hotelih
Noord-Holland Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Udobna in čista soba. Bogat zajtrk. Blizu metroja.”

• “Lokacija blizu javnega prevoza. Zajtrk odličen, hrana raznolika. Kava pri zajtrku odlična. Postelja zelo udobna.”

• “Odlična lokacija, blizu metroja, prijazno osebje.”

• “Lokacija hotela je na odličnem izhodišču za raziskovanje mesta, saj je cca 10 min stran od glavne metro in železniške postaje. Blizu poteka tudi tramvaj. Sobe so velike in udobne. Zajtrk je okusen, na izbiro so različne opcije. Le nekoliko utesnjen prostor, kjer se zajtrkuje.”

• “zajtrk zelo dober, čiste sobe, osebje zelo prijazno, lokacija dobra in varna, dobre povezave do letališča.”

• “Bližina glavnega mesta.”

• “Lep hostel, v modernem stilu, velik skupni prostor, zanimive sobe s panoramskim oknom, lepa okolica.”

• “Zajtrka nismo jedli ker smo se predčasno odjavili - smo pa dobili kompenzacijo in za enak znesek lahko pojedli večerjo. Soba je prostorna, kopalnica je bila čista in urejena.”

• “Všeč nam je bil lobby in njegova ureditev (self service pizza, kava, načrti mesta),, izjemno prijazni receptorji. V sobi je na voljo čaj in kava. Lokacija je prijazna, saj je blizu postaja tramvaja, v bližini so tudi supermarketi in restavracije. Je dobra izbira, če potrebuješ sobo le za prespat.”

• “Čisto, prostorno, odličen zajtrk”

Najboljših 30 hotelov - Noord-Holland

na podlagi 1.750.374 mnenj gostov na Booking.com