2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Північна Голландія: відгуки про готелі
Північна Голландія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Guest House Amsterdam Оцінка за відгуками: 8

“Хороший варіант за таку ціну. Недалеко від центру“

• Mister Highland Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Розташування в центрі. Привітний персонал. Тихо і затишно. Приємне освітлення в номері. Прекрасне поєднання сучасних технологій та голландського стилю приміщення. А найголовніше- це ліжечко! 🥹😍 Я готова оди писати! Немов щойно зварений вареничок, гарячий…лягає в масло і тане, а зверху вкривається пухкою сметанкою! 🥰😇“

• The IF Boutique hotel Оцінка за відгуками: 10

“Фантастичний готель, перевершив всі очікування. Номер - повноцінна квартира. Сніданок дуже різномаїтний і все дуже смачно. Обідали і вечеряли у азіатському і європейському ресторані у комплексі ресторану - все смачно, класний сервіс, порівнянно з Києвом ціни зовсім не великі“

• Rembrandtplein Hotel Оцінка за відгуками: 1

“Тільки одне це розташування“

• Via Amsterdam Оцінка за відгуками: 6

“Просторий номер“

• ibis budget Amsterdam Airport Оцінка за відгуками: 8

“Дуже смачні сніданки та зручні ліжка, охайний номер, всюди чисто.“

• Train Lodge Amsterdam Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування, чистота, обслуговування, прекрасний персонал, кондиціонер у купе, творча атмосфера у вагон-ресторані“

• Generator Amsterdam Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарно все облаштовано. Доступ до готелю і кімнат по картці. Персонал завжди швидко допомагає. Розташований готель у парку, там тихо і дуже затишно. До центру добиралась пішки (30-35хв). Чиста постіль, тихо навколо, душова, фен - все супер. Доволі багато місця у скриньці в кімнаті, тільки не забудьте з собою взяти замочок)“

• Holiday Inn Express Amsterdam - North Riverside, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 10

“В номері чисто, вікна не відкриваються, бо вони панорамні, тому завжди працює витяжка. Від цього було трохи прохолодно , як на мене. Сніданки хороші. Розташування: від готелю хвилин 7 знаходиться пором, який безкоштовний і курсує цілодобово. Вийшовши з порому ви вже біля центрального вокзалу та старого міста.“

• Hotel Mansion Оцінка за відгуками: 10

“Усе сподобалося, готель дуже чистий та комфортний, рекомендую.“

30 найкращих готелів в регіоні Північна Голландія

на основі 1 750 374 відгуків про готелі на Booking.com