2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Norrbotten – opinie o hotelach
Norrbotten Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, cudowny widok, ogólnie fajny ośrodek. Śniadania rewelacja”

• „Dobra lokalizacja, sniadanie okej, spora kuchnia”

• „Decydując się na pobyt w Abisko, masz do wyboru kilka opcji w samej wiosce albo STF w Abisko Turiststation. My wybraliśmy tę drugą opcję i to był dobry wybór. STF jest pięknie położone, oferuje wspaniałe opcje wędrówek, a firmy z Abisko mają szeroką ofertę atrakcji i zabierają gości z STF. Mieszkaliśmy w private cabin - bardzo wygodna, duża, dobrze wyposażona kuchnia, duża suszarnia do ubrań, w domku bardzo ciepło. Na miejscu jest mały sklep z podstawowymi produktami (w tym mleko, jogurt, sery, sosy pomidorowe, makarony itp.), ale o większych zakupach trzeba pomyśleć zawczasu (jeśli przyjeżdżasz pociągiem, jak my, warto zrobić zakupy jeszcze np. w Sztokholmie albo Kirunie). Można też jeść na miejscu - dobre śniadania i jeszcze lepsze lunche w rozsądnych cenach.”

• „Hotel przyjazny zwierzętom za dodatkową opłatą ,bardzo dobre śniadania,na miejscu jest wszystko co potrzeba. Polecam.”

• Hotell Valhall Ocena: 7

„Wygodne łóżko. Ciepło (na zewnątrz -24 stopni Celsjusza).”

• „Hostel w małym miasteczku, czysto, ciepło, wyposażenie to co potrzebne, wspólna kuchnia, zameldowanie na kod do drzwi. Jako hostel bez zastrzeżeń, luksusu nie ma, ale żeby się wygodnie przespać to jest dobrze.”

• „Wystroj i poziom pokoju”

• Icehotel Ocena: 8

„Napiszę to tak - Icehotel robi wrażenie, począwszy od lobby przez wszystkie te rzeźbione w lodzie pokoje, korytarze, bar i inne pomieszczenia, które można oglądać. Ale samo zakwaterowanie w "ciepłych" pokojach jest już całkiem zwyczajne. Śniadanie również nie było niczym szczególnym - jak za tę cenę, chciałoby się więcej. Byliśmy jedną noc i to wystarczy (zwiedzanie całego kompleksu jest w cenie pokoju), ale na dłuższy pobyt są w okolicy lepsze opcje.”

• „Świetna lokalizacja, bardzo przyjazny i pomocny personel. Na pewno tu wrócimy za rok. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia.”

• Camp Ripan Ocena: 8

„Czysty, przestronny pokój, wygodne i duże łóżko, czysta łazienka. Śniadanie doskonale: szeroki wybór asortymentu, pięknie podane. Spa bardzo przyjemne.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Norrbotten