2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Östergötland – opinie o hotelach
Östergötland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Strand Hotel Ocena: 10

„Arcyciekawe wnętrza, tradycja doskonale skomponowana z nowoczesnością, dobre śniadanie, mili i pomocni gospodarze”

• „Pięknie położony ośrodek wypoczynkowy. Mnóstwo zieleni, boiska i dwa kroki do plaży z krystalicznym jeziorem. Bardzo korzystna cena jak na lokalne warunki, warto również zamówić śniadanie. Bardzo dobra baza wypadkowa do zwiedzania Smalandii.”

• „Czysto i schludnie, pokój wyjątkowo mały ale przemyślany. Śniadanie bardzo dobre, personel dba aby niczego nie zabrakło.”

• Hotell Nostalgi Ocena: 8

„Śniadanie bardzo dobre, lokalizacja wyśmienita”

• „Wygodne łóżka, miejsce do wypoczynku z kanapami i TV.My oglądaliśmy Jasia Fasolę.Balkon gdzie można palić. Poza tym w pomieszczeniach nie wolno palić. W kuchni wszystko, łącznie ze zmywarka,ekspresem do kawy,czajnik, kuchenka. Nawet ktoś podgrzewał pizzę w piekarniku. Łazienka odnowiona Damska posiadała 3 kabiny. Nie odczuwa się ,że hostel jest zatłoczony. W zasadzie 2 dni upłynęły nie wiadomo kiedy. Ręczniki z pościelą, w pokoju dywanik. Można korzystać z bezpłatnej herbaty, kawy instant i kawy sypanej, cukru. W kuchni lodówka do wspólnego użytku.sniadanie na sterowanie ... Elektroniczne? Od 5:30 (co jest wygodne) do 20. Kiedy czerwona lampka w witrynie się pali oznacza,że lodówka zablokowana. Pokoje na klucze i dobrze, bo nigdy elektroniczny klucz nie rozładuje się. Pomysłowo odbierane w skrzynce na kod. Pobyt nie krępujący. Wchodzić można w nocy z kodem do drzwi.Polecam pobyt. Pociągów nie słychać. Może trochę tramwaje,ale nie przeszkadza zbytnio . Na koniec samemu pokój się sprząta. Jest odkurzacz,mop w schowku.”

• „fajny hotel a raczej motel wszystko ok trochę za drogi jak na zwykły nocleg”

• „Obiekt dobrze zlokalizowany, z dużym parkingiem. Pokoje spełniają wymagania - jak na ten segment cenowy.”

• Hotell Vik Ocena: 7

„Polecam . Duży przestronny pokój . Czysto . Dobre śniadanie. Parking . Cena adekwatna do jakości.”

• „Sauna i gym Bardzo dobre”

• „pokój przestronny - czystość ok - łóżka miękkie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Östergötland