2. Malajsie hodnocení hotelů
  3. Pahang hodnocení hotelů
Pahang Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Heritage Hotel Cameron Highlands Průměrné hodnocení: 7

„Tři hvězdy odpovídají. Hotel je dostačující.“

• BUSHMAN TIOMAN Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné místo, velmi milý a přátelský personál, dobrá kuchyně. Klidné tiché místo pro relaxační dovolenou. Strávili jsme zde 10 krásných dní a měli jsme štěstí i na počasí. Velmi doporučuji.“

• Tekoma Resort Cameron Highlands Průměrné hodnocení: 10

„Krásné městečko, možnost transportu na ubytování a zpět do centra, set na přípravu kávy a čaje. Dobré snídaně, možnost pitné vody po celý den.“

• „Snídaně formou ala carte, můžete si dát klasickou anglickou snídani nebo i nudle Vedle je spa village, trošku škoda, že to hotel více nepropaguje, protože lepší masáž jsem v životě neměl, takže i přes vyšší cenu, rozhodně stojí za vyzkoušení, součástí je i fitko Hotelová restaurace, kde si můžete dát čaj o páté za zvuku klavíru nebo příjemnou večeři SLH jak má být, trochu vás přenese do koloniálního období a budete se cítit jak v Anglii“

• Classic Boutique Hotel Kuantan Průměrné hodnocení: 10

„Pěkný hotel na dobrém místě. Personál příjemný, nápomocný, při snídani kuchař vyhověl i mému speciálnímu požadavku na alergie a ještě nám mile doporučoval, kam se dále vydat. Nejpohodlnější postele při naší cestě Malajsií!“

• Tekoma Resort Cameron Highlands Průměrné hodnocení: 10

„Čisté klidné místo. Mila slečna z Argentiny na recepci.“

• Fathers Guesthouse Průměrné hodnocení: 10

„Velmi čisté, příjemné ubytování. Cenově velmi výhodný hotel. Má vše, co budete potřebovat. Personál milý, pomůže s plánováním poznávání okolí. K dispozici malá kuchyňka.(káva, čaj). Před hotelem sundat boty.“

• Hillview Inn Cameron Highlands PROMO Průměrné hodnocení: 9

„Čisté, prostorné pokoje, super balkon s pěkným výhledem. Výborná poloha a přesto klidné místo. Dá se dokoupit velmi dobrá snídaně za dobrou cenu. Velmi milý recepční. Zprostředkování výletu po okolních přírodních zajímavostech.“

• Tekoma Resort Taman Negara Průměrné hodnocení: 7

„Možnost večer koupání v bazénu“

• Zenith Kuantan Průměrné hodnocení: 1

„LOKALITA BYLA VYHOVUJÍCÍ SNÍDANĚ NÁM NECHUTNALA, PEČIVO NEBYLO ROZPEČENÉ, JEN VYNDANÉ NA PŘEDPEČNÍ, JÍDLA HOTOVÁ, ALE NEBYLA CHUTNÁ, ČAJ BYL OK“

Pahang – 30 nejlepších hotelů