2. IT - komentarji o hotelih
  3. Apulia - komentarji o hotelih
Apulia Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Zelo lep hotel, odlična hrana,zelo prijazno osebje , skratka odlično.”

• “Soba je bila urejena, čista , ...s samo sobo sva bila zelo zadovoljna. Lokacija je zelo dobra, takoj, ko stopiš iz objekta, si praktično v historicnem centru. Tudi cena je bila razumna.”

• Hotel Margherita Ocena: 8

“Lokacija hotela, Mike iz hotela zelo dobro govori angleško in je vedno zelo prijazen in ustrežljiv do gostov.”

• “Ravnokar smo se vrnili nazaj v Slovenijo...vse nam je bilo všeč...sobe čiste,prijazno osebje,odličen zajtrk...ker nismo imeli ren-t-car-ja so nas vozili iz hotela na železniško postajo Torre A mare (brezplačno) in od tam smo se vozili na vse izlete z vlakom. Morem pa tudi pohvalit,da imajo v Italiji povezave odlične. Skratka zelo nam je bilo všeč.Če bi se še enkrat odločili,bi se vrnili na isto lokacijo.”

• Hotel Auditorium Ocena: 6

“lokacija je bila vredu”

• Arryvo Hotel Ocena: 9

“Sobe zelo moderno opremljene, lepa in čista kopalnica. Odličen in raznolik zajtrk. Zelo prijazno osebje na recepciji in v restavraciji. Parkirišče blizu hotela.”

• Hotel Mare Blu Ocena: 8

“Izhodišče za dnevne izlete.”

• “Hotel je bil lep, čist, osebje zelo ustrežljivo, od receptorke, receptorja, postrežbe v kuhinji, sobarice in celo hišnika. Vsi so se trudili, da nam je bilo zelo lepo. Bilo je umirjeno in srčno.”

• Hotel L'Approdo Ocena: 3

“Hotel je starejši in ima zato retro pridih.”

• “Zanimiva izkušnja, prijetno osebje, parkirno mesto.”

Najboljših 30 hotelov - Apulia

na podlagi 308.059 mnenj gostov na Booking.com