2. Malajsie hodnocení hotelů
  3. Sabah hodnocení hotelů
Sabah Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Vybaveni cistota komunikace ochota“

• Hyatt Regency Kinabalu Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto všechno. Pokoje velmi čisté a pěkné. Lokalita výborná, kousek od centra i od letiště. Personál velmi příjemný a ochotný. Fitness i bazén naprosto skvělý. A hlavně nadstandardní snídaně. Nám se líbilo vše, proto jsme se do hotelu vrátili i podruhé na cestě zpět.“

• The Last Frontier Boutique Resort Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• Sepilok Jungle Resort Průměrné hodnocení: 9

„V prostred jungle opravdu krasne“

• Horizon Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Pěkný prostorný a pohodlný pokoj pro 4 osoby (2 dvojlůžka) s výhledem směrem k moři. Ideální umístění v centru zejména při cestách na večerní trhy. Z tohoto pohledu hotel naprosto splnil očekávání.“

• SUNRISE RECREATION HOMESTAY & CHALET Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je na dobrém místě s krásným výhledem do údolí“

• Island Backpackers Průměrné hodnocení: 9

„Přijeli jsme brzy z rána. Pán nás nechal na gauči v chodbě, kde nám dal i polštáře, abychom mohli odpočinout. Bylo to velmi milé, protože jsme byli po noční jízdě v autobusu. Ubytovali nás co nejdříve to šlo. Pokoj byl super! Společné koupelny úplně v pohodě, bylo vždy volno. K dispozici byla i bezplatná pračka a fén. V koupelně byly sušáky a dostatek věšáků na usušení prádla. Dalo se domluvit výlety na šnorchlování, vše proběhlo k naší úplné spokojenosti.“

• Paganakan Dii Tropical Retreat Průměrné hodnocení: 6

„Milý personál. Příroda.“

• Sabah Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto skvělý personál, skvělé snídaně a jeden večer byl užasný BBQ bufet. Ubytováni bylo velmi pohodlné, postele byly skvělé. Bazén byl taky naprosto užasný.“

• AeCOTEL Průměrné hodnocení: 6

„Hotel je na dobrém místě.“

Sabah – 30 nejlepších hotelů