2. Švedska: recenzije hotela
  3. Skåne: recenzije hotela
Skåne Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Moment Hotels Prosječna ocjena: 7

„Cijena, sala za doručak, lift, lokacija, otključavanje sobe putem aplikacije.”

• Scandic Malmö City Prosječna ocjena: 8

„Raznovrstan i dobar doručak , velika soba , mini kuhinja u sobi”

• Clarion Collection Hotel Temperance Prosječna ocjena: 10

„Izvrsni i doručak i večera, savršena lokacija, predivan hotel, ljubazno i susretljivo osoblje. Sve pohvale.”

• HOTEL N Hostel Malmö City Prosječna ocjena: 7

„Centar grada”

• Elite Hotel Esplanade Prosječna ocjena: 10

„Prekrasno uređen hotel na odličnoj lokaciji. Sobe su velike i prostrane, osoblje nenametljivo i uslužno. Doručak odličan!”

• Sturup Airport Hotel Prosječna ocjena: 9

„Sve ok, 5 min od aerodroma”

• Best Western Plus Park City Lund Prosječna ocjena: 9

„Mirna lokacija, daleko od gužve”

• Mayfair Hotel Tunneln Prosječna ocjena: 10

„Hotel je na izvrsnoj lokaciji. Blizu vlaka, busa i glavnog trga u centru. Soba je bila mala kako je i pisalo kod rezervacije, ali imala je sve što je potrebno, čisto i uredno. Doručak odličan.”

• First Hotel Jörgen Kock Prosječna ocjena: 6

„Lokacija hotela, automatsko otvaranje vratiju od ulaza u hotel, brzi internet , brzi liftovi i bogat doručak.”

• Miatorp Hotell Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija izvan grada ali doslovno odmah ispred zgrade je stanica gradskog autobusa koji smo koristili svaki dan. Samo 5 minuta hoda dalje je i stanica prigradskog vlaka koji smo također koristili. Mirno susjedstvo s stambenim zgradama i obiteljskim kućama. Iako bazičan, doručak dovoljan, svježe pripremljen. Kako smo putovali s manjom djecom bilo nam je korisno što smo mogli koristiti čajnu kuhinju za podgrijavanje mlijeka, pranje bočica i sl. Sve što smo unaprijed tražili to smo i dobili. Osoblje susretljivo, pričaju solidan engleski pa je sporazumijevanje bilo lako. Iako nema recepcije 0-24 uvijek su se javili i bili na raspolaganju za pomoć i informacije.”

30 najboljih hotela u regiji 'Skåne'

na temelju 284.024 recenzija hotela na Booking.com-u