2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Skania – opinie o hotelach
Skania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Place Lund Ocena: 9

„Blisko centrum, łatwy dojazd (przyjechaliśmy rowerami). Przemiła obsługa. Dobre jedzenie.”

• „Świetna lokalizacja, piękne otoczenie, bardzo wygodny pokój. Bardzo miły i przyjazny personel, ponieważ musieliśmy opuścić pokój przed czasem w którym były serwowane śniadania, w restauracji przygotowano nam pakiety ze śniadaniem na wynos.”

• „Super lokalizacja. Przemiła obsluga”

• Moment Hotels Ocena: 6

„Lokalizacja blisko środków komunikacji, bardzo dobre jedzenie na stołówce, cisza w hotelu”

• „Duży pokój. Hotel zaraz przy starym mieście i dworca. Dobre śniadania, duży wybór. Personel bardzo przyjazny. Możliwość włączenia Youtube lub Netflix więc skorzystalismy z tej możliwości i słuchaliśmy muzyki z YT. Pobyt bardzo udany.”

• „Lokalizacja, jedzenie, klimat hotelu”

• „Hotel położony w cichej, klimatycznej szwedzkiej miejscowości. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Hotel w starym budynku (można rzec zabytkowym), ale bardzo czysty, estetyczny, klimatyczny. Człowiek dobrze się tam czuje. Pokoje zadbane, czyste, przestronne łazienki. Pyszne śniadanie, bogaty wybór naturalnych składników, świeżych (np. soki świeżo wyciskane z pomarańczy, jabłek, porzeczki; świeży łosoś, wybornie przyprawione śledzie). Hotel w sąsiedztwie rezerwatu przyrody - można spotkać łabędzie, czaple, dzikie kaczki, 0,5km do plaży.”

• Havshotellet Ocena: 9

„Było czysto, schludnie. Obiekt zlokalizowany w cichej i chyba bezpiecznej okolicy, dość dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Bardzo smaczne śniadania. Personel miły i pomocny. Polecam !!!!”

• „Przytulny domek, w kuchni niezbedne akcesoria. Jest to idealna opcja na dłuższy wypoczynek”

• „Okolice fajne”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Skania